5-11 класи

Підсумки участі в районних, міських, всеукраїнських етапах предметних олімпіад та конкурсах. 

 У 2022-2023 навчальному році  ІІ (районний) та ІІІ (міський) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, ІІ (міський) етап конкурсу-захисту  науково-дослідницьких  робіт  учнів-членів Київської  МАН проходили у дистанційному форматі.

За підсумками участі   у 2022-2023 н.р.:

20 учнів – призери на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

  • 15 учнів – призери на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

8 учнів – призери IІ (міського) етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

  • 2 учнів– призери IІ (міського) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
  • 2 перемоги на ІІ (міському) етапі конкурсі-захисті дослідницьких робіт учнів-членів «Математична мозаїка».

Результати участі гімназистів на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: усього 20 перемог, з них І місце – 2 учениці, ІІ місце – 9 учнів, ІІІ місце – 9 учнів:

І місце

Географія

  • Заїка Анастасія – 11-А клас, учитель Ісаченко Людмила Михайлівна;

Англійська мова

  • Андрущенко Вікторія – 11-А клас, учитель Зіненко Євген Анатолійович;

 

ІІ місце

Географія

  • Андрущенко Вікторія – 11-А клас, учитель Ісаченко Людмила Михайлівна;
  • Румик Артем – 9-А клас, учитель Овчаренко Валентина Григорівна;
  • Кравченко Альбіна – 11-Б клас, учитель Овчаренко Валентина Григорівна.

Хімія

  • Кобріна Єлизавета – 8-В клас, учитель Ковалевська Юлія Дмитрівна;
  • Румик Артем – 9-А клас, учитель Ковалевська Юлія Дмитрівна.

Біологія

  • Кобріна Єлизавета – 8-В клас, учитель Прокопець Олена Михайлівна.

Історія

  • Андрущенко Вікторія – 11-А клас, учитель Язловицька Наталія Михайлівна.

Правознавство

  • Кравченко Альбіна – 11-Б клас, учитель Подобєд Андрій Олексійович.

Екологія

  • Кравченко Альбіна – 11-Б клас, учитель Прокопець Олена Михайлівна.

 

ІІІ місце

Географія

  • Якобчук Софія – 8-А клас, учитель Ісаченко Юлія Юріївна;
  • Кобріна Єлизавета – 8-В клас, учитель Ісаченко Юлія Юріївна;
  • Стрелковський Антон – 11-А клас, учитель Ісаченко Людмила Михайлівна;

Українська мова і література

  • Румик Артем – 9-А клас, учитель Рохман Наталія Олександрівна;
  • Андрущенко Вікторія – 11-А клас, учитель Гуцало Лариса Петрівна.

Математика

  • Сидоренко Софія – 9-Г клас, учитель Мусіна Ольга Петрівна.

Історія

  • Піддубняк Марія – 11-А клас, учитель Язловицька Наталія Михайлівна.
  • Стрелковський Антон – 11-А клас, учитель Язловицька Наталія Михайлівна.

Англійська мова

  • Чевік Лейла – 10-А клас, учитель Горбунова Олена Юріївна.

 

У 2021-2022 навчальному році  ІІ (районний) та ІІІ (міський) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, ІІ (міський) етап конкурсу-захисту  науково-дослідницьких  робіт  учнів-членів Київської  МАН проходили у дистанційному форматі.

За підсумками участі   у 2021-2022 н.р.:

14 учнів – призери на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

11 учнів – призери на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

3 учнів – призери IІ (міського) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

4 перемоги на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» Junior.

Результати участі  гімназистів  на  ІІІ  (міському)  етапі  Всеукраїнських  учнівських  олімпіад з навчальних предметів: усього 14 перемог, з них  ІІ місце – 3 учнів, ІІІ місце – 11 учнів:

ІІ місце

Астрономія

  • Питель Вікторія – 11-А клас, учитель Старий Сергій Васильович;

Географія

  • Андрущенко Вікторія – 10-А клас, учитель Ісаченко Людмила Михайлівна;

ІТ-технології

  • Піддубняк Марія – 10-А клас, учитель Онищенко Юрій Михайлович;

ІІІ місце

Біологія

  • Кухар Віталіна – 9-Б, учитель Науменко Алла Володимирівна;
  • Стрелковський Антон – 10-А, учитель Прокопець Олена Михайлівна;

Астрономія

  • Пупена Дмитро – 11-А клас, учитель Старий Сергій Васильович;

ІТ-технології

  • Стрелковський Антон – 10-А, учитель Оніщенко Лариса Іванівна;
  • Питель Вікторія – 11-А клас, учитель Оніщенко Лариса Іванівна;
  • Боньковський Ілля – 11-А клас, учитель Оніщенко Лариса Іванівна;

Математика

  • Якобчук Софія – 7-А клас, учитель Гончар Олена Анатоліївна;
  • Пупена Дмитро – 11-А клас, учитель Гончар Олена Анатоліївна;

Географія

  • Мелікян Анна – 8-В клас, учитель Овчаренко Валентина Григорівна;
  • Кравченко Альбіна – 10-Б клас, учитель Овчаренко Валентина Григорівна;

Історія

  • Кухар Віталіна – 9-Б клас, учитель Язловицька Наталія Михайлівна.

Учителі, які підготували переможців ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Навчальний предметПІПІ

місце

ІІ

місце

ІІІ

місце

БіологіяПрокопець О.М. 1
БіологіяНауменко А.В. 1
АстрономіяСтарий С.В. 11
ІТ-технологіїОнищенко Ю.М. 1
ІТ-технологіїОніщенко Л.І. 3
МатематикаГончар О.А. 2
ГеографіяОвчаренко В.Г. 2
ГеографіяІсаченко Л.М. 1
ІсторіяЯзловицька Н.М. 1
Усього: 03

 

 11

У   ІІ (районному)  етапі   Всеукраїнських  учнівських  олімпіад, який проходив у  дистанційному форматі, гімназисти  брали  участь  в  олімпіадах  з  української  мови  та  літератури,  зарубіжної  літератури,  англійської  і  німецької  мов,  історії,  правознавства,  математики,  географії,  біології,  фізики,  астрономії,  хімії,  інформаційних  технологій, екології, трудового навчання і  за отриманими результатами, запрошені до участі у ІІІ (міському) етапі

ІТ-ТЕХНОЛОГІЇ

Кацан Любов, 10-Б

Стрелковський Антон, 10-А

Піддубняк Марія, 10-А

Питель Вікторія, 11-А

Боньковський Ілля, 11-А

Шевель Олександра, 8-В (Олімпіади ІІІ (міського) етапу лише з 9-го класу)

МАТЕМАТИКА

Якобчук Софія, 7-А

Пупена Дмитро, 11-А

АСТРОНОМІЯ

Берещук Ростислав, 11-А

Лучний Іван, 11-А

Пупена Дмитро, 11-А

Питель Вікторія, 11-А

ФІЗИКА

Турі Софія, 8-В

БІОЛОГІЯ

Бобікова Анастасія, 8-Г

Байдан Максим, 9-В

Кухар Віталіна, 9-Б

Петраш Марія, 9-Б

Андрущенко Вікторія, 10-А

Стрелковський Антон, 10-А

Давидова Дар’я,   10-Б  

Онищук Вероніка, 10-Б

Пупена Дмитро, 11-А

Питель Вікторія, 11-А

Шуляк Ксенія, 11-А

ГЕОГРАФІЯ

Турі Софія, 8-В

Мелікян Анна, 8-В

Байдан Максим, 9-В

Недогибченко Юрій, 9-А

Андрущенко Вікторія, 10-А

Давидова Дар’я, 10-Б

Кравченко Альбіна, 10-Б

Заїка Анастасія, 10-А

Берещук Ростислав, 11-А

Артемчук Анатолій, 11-А

ПРАВОЗНАВСТВО

Кухар Віталіна, 9-Б

Кравченко Альбіна, 10-Б

ЕКОЛОГІЯ

Кравченко Альбіна, 10-Б

Давидова Дар’я, 10-Б

Ткаченко Софія, 10-А

Пупена Дмитро, 11-А

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

Чупріна Марія, 9-В

Андрущенко Вікторія, 10-А

Сенчило Катерина, 10-Б

Кравченко Альбіна,  10-Б

Лучний Іван, 11-А

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

Кравченко Альбіна, 10-Б

Рижкова Олександра, 10-А

ІСТОРІЯ

Румик Артем, 8-А

Кухар Віталіна, 9-Б

Рижкова Олександра, 10-А.

Усього    на    ІІ    (районному)  етапі    Всеукраїнських    учнівських     предметних  олімпіадах    гімназисти  здобули 50  перемог.

Учителі, які підготували переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Навчальний предметПІПКількість перемог
Українська мова та  літератураГуцало Л.П2
Зарубіжна літератураМедведєва Н. А.4
Гнатюк О.М.1
БіологіяПрокопець О.М.7
Науменко А. В.4
ФізикаКондратюк С.Є.1
АстрономіяСтарий С.В.4
 

Географія

Овчаренко В.Г.4
Ісаченко Ю.Ю4
Ісаченко Л.М.2
ІсторіяЯзловицька Н. М.2
Подобєд А.О.1
 

Правознавство

Подобєд А.О.2
ЕкологіяПрокопець О.М.4
 

Математика

Гончар О.А.2
Інформаційні

технології

Оніщенко Л. І.

 

4
Онищенко Ю.М.1
Ільющенко О.Ю.1
Усього: 50

 

Інтелектуальний  рейтинг  класів:

Кількість перемог11-А10-А10-Б9-А9-Б9-В8-А8-В

 

8-Г7-АУсього
141011143141150

Серед  учнів  10-11-х  класів  найкращі   результати  мають:

– учні   11-А класу   –  І  місце  в  гімназії;

серед  учнів   8 – 9-х  класів:

-учні   9-Б класу  –  І  місце.

Найактивнішими  учасниками  і  переможцями  районних  олімпіад,  а, отже,   і  лідерами  інтелектуального  рейтингу  є  гімназисти:

  • Кравченко Альбіна, 10-Б клас – 5 перемог;
  • Пупена Дмитро, 11-А клас – 4 перемоги;
  • Питель Вікторія, 11-А  клас  – 3  перемоги;
  • Андрущенко Вікторія, 10-А  клас – 3  перемоги;
  • Давидова Дар’я, 10-Б клас – 3 перемоги;
  • Кухар Віталіна, 9-Б клас – 3 перемоги.

По  2  перемоги  мають:

Берещук Ростислав, 11-А, Лучний Іван, 11-А, Стрелковський Антон, 10-А

Рижкова Олександра, 10-А, Байдан Максим, 9-В, Турі Софія, 8-В.

Результати участі  гімназистів  у  ІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: усього 3 перемоги, з них:

  • І місце
  • Турі Софія, 8-В клас, учитель Мироненко Валентина Федорівна;
  • ІІІ місце
  • Деменюк Марія, 5-В клас, учитель Ільющенко Анжела Миколаївна;
  • Родіна Анастасія, 7-В клас, учитель Ільющенко Анжела Миколаївна.

Переможці регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» Junior:

  • Грицишин Юрій, учень 8-В класу, який посів І місце у компетенції «Кібербезпека»;
  • Саміченко Олександр, учень 8-Б класу, який посів ІІ місце у компетенції «Кібербезпека»;
  • Гангал Олег, учень 8-В класу, який посів ІІ місце у компетенції «Веб-розробка»;
  • Болбот Антон, учень 8-В класу, який посів ІІ місце у компетенції «Мехатроніка».

У 2020-2021 н.р.:

  • 52 учні – призери Інтелектуальних змагань учнів «Ерудит-2021»;
  • 11 учнів – призери на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;
  • 2 учні– призери IIІ (міського) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
  • 1 учениця – І місце на районному етапі конкурсу читців імені Тараса Шевченка.
  • 5 перемог – на ІІ (фінальному) етапі міського конкурсу-захисту

пошуково-дослідницьких робіт «Математична мозаїка» (5-8 класи).

  • 1 перемога – наМіжнародному учнівському конкурсі з українознавства

 

У   І (дистанційному) турі Інтелектуальних змагань учнів «Ерудит-2021» у місті Києві у 2020/2021 навчальному році гімназисти брали участь  в Інтелектуальних змаганнях з 13 навчальних предметів:  фізики, інформаційних технологій у номінації «Офісні технології», української мови та літератури, англійської мови, німецької мови, французької мови, біології, екології, географії, математики, історії України та Всесвітньої історії, основ правознавства, хімії  і  отримали  такі  результати:

Навчальні дисципліни
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
Українська мова та

література

Кравченко А.,9-В

Власенко О., 11-А

 

Питель В., 10-А

Ніколенко В., 11-А

 

Лучний І., 10-А

Нійозов Р., 11-А

Панасюк К., 11-А

Вечкіс О., 11-Б

Кривенчук В., 11-Б

Прожогіна Д., 11-Б

Англійська моваПитель В., 10-А

Венгер М., 10-Б

Котляренко А., 11-Б

Зарицький М, 11-А

Вечкіс О., 11-Б

Куц О., 11-Б

Французька моваШиманський Д.,

11-А

 

Історія України та Всесвітня історіяНіколенко В., 11-А

 

Семенкова А., 11-Б
Основи правознавстваКравченко А.,9-В

 

Математика 

 

 

Андрущенко В., 9-А

Сторожук К., 9-А

Федикович К., 10-А

Куц О., 11-Б

ГеографіяАндрущенко В., 9-А

Сирота І., 10-А

 

Сторожук К., 9-А Кравченко А.,9-В

Ніколенко В, 11-А

Котляренко А., 11-Б

Ніколаєва Д., 8-В

Кацан Л., 9-В

Берещук Р., 10-А

Лучний І., 10-А

Бодашевський Д., 11-А

Безпалько В., 11-А

Шиманський Д., 11-А

Вечкіс О., 11-Б

Гуренко В, 11-Б

БіологіяАндрущенко В., 9-А

Пупена Д, 10-А

Чайнюк Є., 11-А

Слюсар Т., 11-А

Давидова Д., 9-В Власенко О, 11-А
ФізикаСлюсар Т., 11-А

Чайнюк Є., 11-А

ХіміяБайдан М., 8-В

Кучина Є., 11-Б

Інформаційні

(офісні)

технології

 

 

Питель В., 10-А

Литвинчук Д., 11-Б

ЕкологіяБезпалько В., 11-А
 

Усього:

 

5

 

16

31

Усього   в І (дистанційному) турі Інтелектуальних змагань учнів «Ерудит-2021» гімназисти здобули 52 перемоги.

Переможці Інтелектуальних змагань (по класах) розподілились таким  чином:

Клас
Прізвище, ім’я  учня
Предмет
МісцеПрізвище вчителя,  який готував учня
 

 

 

 

 

11-А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ніколенко Влада

Українська мова і літератураІІГуцало Лариса Петрівна
ГеографіяІІІсаченко Юлія Юріївна
ІсторіяІІЯзловицька Наталія Михайлівна
Власенко ОлександраУкраїнська мова і літератураІГуцало Лариса Петрівна
БіологіяІІІПрокопець Олена Михайлівна
Безпалько Віктор

 

ЕкологіяІІПрокопець Олена Михайлівна
ГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна
Слюсар ТарасФізикаІІІСтарий

Сергій Васильович

БіологіяІІПрокопець Олена Михайлівна
Шиманський ДанилоФранцузька моваІІ
ГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна
Чайнюк ЄгорБіологіяІІПрокопець Олена Михайлівна
ФізикаІІІСтарий

Сергій Васильович

Бодашевський ДмитроГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна
Зарицький МаксиміліанАнглійська моваІІІМанченко Людмила Василівна
Нійозов РустамУкраїнська мова і літератураІІІГуцало Лариса Петрівна
Панасюк КирилоУкраїнська мова і літератураІІІГуцало Лариса Петрівна
 

11-Б

Вечкіс ОлександраУкраїнська мова і літератураІІІМаліченко Тетяна Володимирівна
Англійська моваІІІМанченко Людмила Василівна
ГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна
Котляренко АнастасіяАнглійська моваІІМанченко Людмила Василівна
ГеографіяІІІсаченко Юлія Юріївна
Куц ОлегАнглійська моваІІІМанченко Людмила Василівна
МатематикаІІІКабанець Тетяна Іванівна
Кривенчук  ВладиславаУкраїнська мова і літератураІІІМаліченко Тетяна Володимирівна
Прожогіна ДіанаУкраїнська мова і літератураІІІМаліченко Тетяна Володимирівна
Литвинчук ДмитроІТ-технологіїІІІОніщенко Лариса Іванівна
Гуренко ВалеріяГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна
Семенкова АлісаІсторіяІІІЯзловицька Наталія Михайлівна
Кучина ЄлізавєтаХіміяІІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

 

 

10-А

Питель ВікторіяУкраїнська мова і літератураІІШамота Олена Миколаївна
Англійська моваІІГорбунова Олена Юріївна
ІТ-технологіїІІІОніщенко Лариса Іванівна
Лучний ІванУкраїнська мова і літератураІІІШамота Олена Миколаївна
ГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна
Пупена ДмитроБіологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

Берещук РостиславГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна
Федикович КатеринаМатематикаІІІКабанець Тетяна Іванівна
Сирота ІринаГеографіяІІсаченко Юлія Юріївна
10-БВенгер МаріяАнглійська моваІІНаконечна Юлія Романівна
9-ААндрущенко ВікторіяГеографіяІІсаченко Людмила Михайлівна
БіологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

МатематикаІІІГончар Олена Анатоліївна
Сторожук КостянтинГеографіяІІІсаченко Людмила Михайлівна
МатематикаІІІГончар Олена Анатоліївна
9-В

 

 

Кравченко АльбінаУкраїнська мова і літератураІГуцало Лариса Петрівна
Основи правознавстваІПодобєд Андрій Олексійович
ГеографіяІІОвчаренко Валентина Григорівна
Кацан ЛюбовГеографіяІІІОвчаренко Валентина Григорівна
Давидова Дар’яБіологіяІІІПрокопець

Олена Михайлівна

8-В

 

Байдан МаксимХіміяІІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

Ніколаєва Дар’яГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна

Учителі, які підготували переможців І (дистанційного) туру Інтелектуальних змагань:

Навчальний предмет

ПІБ

І

місце

ІІ

місце

ІІІ
місце
 

Українська мова та  література

Гуцало Л.П.

2

1

2
Маліченко Т.В.
3
Шамота О. М.

1

1
БіологіяПрокопець О.М.

4

2
ЕкологіяПрокопець О.М.

1

ФізикаСтарий С.В.
2
ХіміяКовалевська Ю.Д.
2
 

Географія

Овчаренко В.Г.

1

1
Ісаченко Ю.Ю

1

2

8
Ісаченко Л.М.

1

1

ІсторіяЯзловицька Н. М.

1

1
Основи правознавстваПодобєд А.О.

1

 

Англійська мова

Манченко Л.В.

1

3
Наконечна Ю.Р.

1

Горбунова О.Ю.

1

 

 

Математика

Кабанець Т.І.
2
Гончар О.А.
2
Інформаційні

технології

Оніщенко Л. І.

 

2
Французька мова

1

Усього: 

5

16

31

 Інтелектуальний рейтинг класів:

Місця11-А11-Б10-А10-Б9-А9-В8-В

 

Усього  
І11125
ІІ72312116
ІІІ9115 22231
17139155252

Серед учнів 8-11-х класів найкращі   результати мають учні

11-А класу –  І  місце  в  гімназії.

Найактивнішими учасниками і переможцями Інтелектуальних змагань, а, отже,   і  лідерами  інтелектуального  рейтингу  є  гімназисти:

  • Ніколенко Влада, 11-А клас – 3 перемоги;
  • Вечкіс Олександра, 11-Б клас – 3 перемоги
  • Питель Вікторія, 10-А клас – 3 перемоги;
  • Андрущенко Вікторія, 9-А клас – 3 перемоги.
  • Кравченко Альбіна, 9-В клас – 3 перемоги;

По  2  перемоги  мають:

Власенко Олександра, 11-А, Безпалько Віктор, 11-А, Слюсар Тарас,

11-А, Шиманський Данило, 11-А, Чайнюк Єгор, 11-А, Котляренко Анастасія, 11-Б, Куц Олег, 11-Б, Лучний Іван, 10-А, Сторожук Костянтин, 9-А.

У 2019-2020 н.р.:

12 учнів – призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських  предметних олімпіад;

79 учнів – призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських  предметних олімпіад;

3 учні – призери ІІІ (міського) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

7 учнів – призери ІІ (районного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

1 учень – призер IIІ (міського) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2 учні – призери II (районного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

9 перемог – на ІІ (фінальному) етапі міського конкурсу-захисту

пошуково-дослідницьких робіт «Математична мозаїка» (5-8 класи).

  У  ІІІ (міському) етапі  Всеукраїнських  предметних  олімпіад  у 2019 – 2020 н.р.  здобули 12 перемог.     Із них: ІІ -5,   ІІІ -7.

ІІ місце

Біологія

  • Когут Олег – 11-А, учитель Прокопець Олена Михайлівна;

Зарубіжна література

  • Кравченко Альбіна – 8-В, учитель Сікорська Валентина Семенівна;

Лінгвістика

  • Музика Стефан – 11-А, учитель Гуцало Лариса Петрівна;
  • Кравченко Альбіна – 8-В, учитель Гуцало Лариса Петрівна;

Лінгвістика (командний тур)

  • Кравченко Альбіна – 8-В, учитель Гуцало Лариса Петрівна;

ІІІ місце

Біологія

  • Слюсар Тарас – 10-А, учитель Прокопець Олена Михайлівна;
  • Пупена Дмитро – 9-А, учитель Прокопець Олена Михайлівна;

Зарубіжна література

  • Ніколенко Влада – 10-А клас, учитель Медведєва Наталія Анатоліївна;

Українська мова та література

  • Журавель Маргарита – 9-Б, учитель Шамота Олена Миколаївна;
  • Сенчило Катерина – 8-Б, учитель Ільющенко Анжела Миколаївна;

Астрономія

  • Слюсар Тарас – 10-А клас, учитель Старий Сергій Васильович;

Екологія

  • Боньковський Ілля – 9-В, учитель Прокопець Олена Михайлівна;

 

На   ІІ (районному)  етапі   Всеукраїнських  учнівських  олімпіад      гімназисти  брали  участь  в  олімпіадах  з  української  мови  та  літератури,  зарубіжної  літератури,  англійської  і  німецької  мов,  історії,  правознавства,  математики,  географії,  біології,  фізики,  астрономії,  хімії,  образотворчого  мистецтва,  інформаційних  технологій, екології, фізичної культури, лінгвістики, комп’ютерної графіки та WEB-програмування  й отримали  такі  результати:

Навчальні дисципліниІ місцеІІ місцеІІІ місце
Українська мова  та

література

Кравченко А., 8-ВЛевицька С., 7-А

Сенчило К., 8-Б

Журавель М., 9-Б

 
ЛінгвістикаМузика с., 11-АКравченко А., 8-В 
Зарубіжна літератураКравченко А., 8-В Швидюк Д., 10-А

Ніколенко В., 10-А

 

 

Журавель М., 9-Б

Власенко О., 10-А

Бодашевський Д., 10-А

Вечкіс О., 10-Б

Когут О., 11-А

Мухльо М., 11-А

Рижкова О., 8-А

Безпалько В., 10-А

Кривенчук В., 10-Б

Англійська моваІсаєвська К., 11-Б

 

  
Німецька

мова

  Малішевська А.,11-Б
Правознавство  Олійник В., 9-В
Математика 

Бодашевський Д., 10-А

 

 

Слюсар Т., 10-А

 

Назаренко Є., 6-А

Зарицький М., 10-А

Чайнюк Є., 10-А

Музика С., 1-А

ГеографіяВласенко О., 10-А

 

Безпалько В., 10-А

 

Давидова Д., 8-В

Бодашевський Д., 10-А

БіологіяПитель В., 9-В

Москаленко Діана-Марія, 11-Б

 

 

Андрущенко В., 8-А

Пупена Д., 9-А

Боньковський І., 9-В

Безпалько В., 10-А

Чайнюк Є., 10-А

Слюсар Т., 10-А

Когут О., 11-А

Давидова Д., 8-В

Бортніков Д., 9-А

Власенко О., 10-А

Мухльо М., 11-А

 

ФізикаСлюсар Т., 10-А

 

Левицька С., 7-А

Стрелковський А., 8-А

 

Власенко О., 10-А

Бодашевський Д., 10-А

АстрономіяСлюсар Т., 10-А

Прядко В., 11-А

 

Бодашевський Д., 10-А Мухльо М., 11-А

Севастян Ю., 11-А

 
ХіміяСлюсар Т., 10-А

Шиманський Д.,

10-А

 

Берещук Р., 9-А

Пупена Д., 9-А

Чайнюк Є., 10-А

Бодашевський Д., 10-А

П’явка Н., 11-А

Кравченко А., 7-А

Соломаха О., 8-А

Олійник В., 9-В

Питель В., 9-В

Когут О., 11-А

Мухльо М., 11-А

Інформаційні

(офісні)

технології

Чайнюк Є., 10-А

 

Слюсар Т., 10-А

П’явка Н., 11-А

 

Сторожук К., 8-А

Пархоменко М., 8-Б

Білявський В., 11-А

Екологія Власенко О., 10-А

Боньковський І., 9-В

 
Образотворче мистецтвоМелікян А., 6-ВПавлій П., 9-А 
Фізична культура Чередніченко А.,11-АНедашківська М., 11-Б
 

Усього:

 

17

 

35

27

Усього    на    ІІ    (районному)  етапі    Всеукраїнських    учнівських     предметних  олімпіадах    гімназисти  здобули  79  перемог.

Переможці  районних  олімпіад  (по  класах)  розподілились  таким  чином:

КласПрізвище, ім’я  учняПредметМісцеПрізвище вчителя,  який готував учня
 

 

 

 

 

11-А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мухльо Мар’янаАстрономіяІІСтарий

Сергій Васильович

Зарубіжна літератураІІМедведєва Наталія Анатоліївна
ХіміяІІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

БіологіяІІІПрокопець Олена Михайлівна
 

 

Когут Олег

БіологіяІІПрокопець Олена Михайлівна
Зарубіжна літератураІІМедведєва Наталія Анатоліївна
ХіміяІІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

Музика СтефанЛінгвістикаІГуцало Л.П.
МатематикаІІІПисаненко Лідія Євгенівна
П’явка Назарій

 

ІТ-технологіїІІОніщенко Лариса Іванівна
ХіміяІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

Білявський ВікторІТ-технологіїІІІОніщенко Лариса Іванівна
Чередніченко АндрійФізична культураІІБрусенко Дмитро Сергійович
Севастян ЮліяАстрономіяІІСтарий

Сергій Васильович

Прядко ВеронікаАстрономіяІСтарий

Сергій Васильович

 

11-Б

Ісаєвська КатеринаАнглійська моваІЗіненко Євген Анатолійович
Малішевська АнастасіяНімецька моваІІІГнатюк Олександр Миколайович
Москаленко Діана-МаріяБіологіяІПрокопець Олена Михайлівна
Недашківська МаріяФізична культураІІІБрусенко Дмитро Сергійович
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10-А

Бодашевський ДмитроМатематикаІМусіна Ольга Петрівна
Зарубіжна літератураІІМедведєва Наталія Анатоліївна
АстрономіяІІСтарий

Сергій Васильович

ХіміяІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

ФізикаІІІСтарий

Сергій Васильович

ГеографіяІІІІсаченко Юлія Юріївна
Слюсар Тарас

 

ХіміяІКовалевська Юлія Дмитрівна
АстрономіяІСтарий

Сергій Васильович

ФізикаІСтарий

Сергій Васильович

БіологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

МатематикаІІМусіна Ольга Петрівна
ІТ-технологіїІІОніщенко Лариса Іванівна
Власенко ОлександраГеографіяІІсаченко Юлія Юріївна
Зарубіжна літератураІІМедведєва Наталія Анатоліївна
ЕкологіяІІІсаченко Юлія Юріївна
ФізикаІІІСтарий

Сергій Васильович

БіологіяІІІПрокопець

Олена Михайлівна

Чайнюк ЄгорІТ-технологіїІОніщенко Лариса Іванівна
БіологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

ХіміяІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

МатематикаІІІМусіна Ольга Петрівна
Безпалько ВікторБіологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

ГеографіяІІІсаченко Юлія Юріївна
Зарубіжна літератураІІІМедведєва Наталія Анатоліївна
 Шиманський ДанилоХіміяІКовалевська

Юлія Дмитрівна

Швидюк Дар’яЗарубіжна літератураІМедведєва Наталія Анатоліївна
Ніколенко ВладаЗарубіжна літератураІМедведєва Наталія Анатоліївна
Зарицький МаксиміліанМатематикаІІІМусіна Ольга Петрівна
 

10-Б

Вечкіс ОлександраЗарубіжна літератураІІФедорчук Ірина Володимирівна
Кривенчук ВдадиславаЗарубіжна літератураІІІФедорчук Ірина Володимирівна
 

 

 

9-А

Пупена ДмитроБіологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

ХіміяІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

Берещук РостиславХіміяІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

Павлій ПолінаОбразотворче мистецтвоІІКраснощок Катерина Павлівна
Бортніков ІлляБіологіяІІІПрокопець

Олена Михайлівна

9-БЖуравель МаргаритаЗарубіжна літератураІІМедведєва Наталія Анатоліївна
Українська мова та літератураІІШамота Олена Миколаївна
 

 

 

 

9-В

Питель ВікторіяБіологіяІПрокопець

Олена Михайлівна

ХіміяІІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

Олійник ВалеріяПравознавствоІІІПодобєд Андрій Олексійович
ХіміяІІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

Боньковський ІлляБіологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

ЕкологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

 

 

 

8-А

Стрелковський АнтонФізикаІІКондратюк Світлана Євгенівна
Андрущенко ВікторіяБіологіяІІПрокопець

Олена Михайлівна

Рижкова ОлександраЗарубіжна літератураІІІСікорська Валентина Семенівна
Сторожук КостянтинІТ-технологіїІІІОніщенко Лариса Іванівна
Соломаха ОлексендрХіміяІІІКовалевська

Юлія Дмитрівна

 

 

8-Б

 

 

Сенчило КатеринаУкраїнська мова та літератураІІІльющенко Анжела Миколаївна
Пархоменко МаріяІТ-технологіїІІІІльющенко Олександра Юріївна
 

 

8-В

Кравченко АльбінаЗарубіжна літератураІСікорська Валентина Семенівна
Українська мова та літератураІГуцало Лариса Петрівна
ЛінгвістикаІІГуцало Лариса Петрівна
Давидова Дар’яБіологіяІІІПрокопець

Олена Михайлівна

ГеографіяІІІОвчаренко Валентина Григорівна
 

7-А

Левицька СофіяУкраїнська мова та літератураІІГуцало Лариса Петрівна
ФізикаІІКондратюк Світлана Євгенівна
Кравченко АлісаХіміяІІІЛеоночкіна Ганна Іванівна
6-АНазаренко ЄлизаветаМатематикаІІІМусіна Ольга Петрівна
6-ВМелікян АннаОбразотворче мистецтвоІКраснощок Катерина Павлівна

 

Учителі, які підготували переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Навчальний предметПІПІ

місце

ІІ

місце

ІІІ

місце

 

Українська мова та  література

Гуцало Л.П.11 
Шамота О. М. 1 
Ільющенко А.М. 1 
ЛінгвістикаГуцало Л.П.11 
Зарубіжна літератураМедведєва Н. А.251
Федорчук І.В. 11
Сікорська В.С.1 1
Англійська моваЗіненко Є.А.1  
Німецька моваГнатюк О.М.  1
БіологіяПрокопець О.М.27 

4

ФізикаКондратюк С.Є. 2 
Старий С.В.1 2
АстрономіяСтарий С.В.23

 

 
ХіміяКовалевська Ю.Д.255
Леоночкіна Г.І.  1
 

Географія

Овчаренко В.Г.  1
Ісаченко Ю.Ю111
ПравознавствоПодобєд А.О.  1
ЕкологіяІсаченко Ю. Ю. 1

 

 
Прокопець О.М. 1 
 

 

Математика

Писаненко Л. Є.  1
Мусіна О.П.113
Інформаційні

технології

Оніщенко Л. І.

 

122
Ільющенко О.Ю.  1
Фізична культураБрусенко Д.С. 11
Образотворче мистецтвоКраснощок К.П.11 
Усього: 17 35 27

 

Найактивнішими  учасниками  і  переможцями  районних  олімпіад є  гімназисти:

  • Слюсар Тарас, 10-А клас – 6 перемог;
  • Бодашевський Дмитро, 10-А клас – 6 перемог;
  • Власенко Олександра, 10-А  клас – 5  перемог;
  • Чайнюк Єгор, 10-А клас – 4 перемоги;
  • Мухльо Мар’яна, 11-А клас – 4 перемоги;
  • Когут Олег, 11-А  клас  – 3 перемоги;
  • Безпалько Віктор, 10-А клас – 3 перемоги;
  • Кравченко Альбіна, 8-В клас – 3 перемоги;

 

По  2  перемоги  мають:

Музика Стефан, 11-А, П’явка Назарій, 11-А, Пупена Дмитро, 9-А,

Журавель Маргарита, 9-Б, Питель Вікторія, 9-В, Олійник Валерія, 9-В, Боньковський Ілля, 9-В, Давидова Дар’я, 9-В, Левицька Софія, 7-А.

 

 

 

Міський конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт  «Математична мозаїка-2020»:

 

  1. Номінація : «Історія математики. Математика та сучасність»:

І місце

– Сторожук Костянтин, 8-А клас;

ІІ місце

  • Оноцька Анна, 5-А клас;
  • Якобчук Софія, 5-А клас;
  • Світельська Поліна, 6-В клас;
  • Воронюк Єва, 6-В клас.

2.Номінація «Деякі аспекти теорії чисел і алгебри»:

ІІ місце

– Биченко Поліна, 8-А клас;

– Горбатюк Поліна, 8-А клас;

3.Номінація «Вибрані питання планіметрії»:

ІІ місце

– Балдін Лев, 8-А клас;

– Козуб Глеб, 8-А клас.

 

Педагогічні керівники наукових робіт, автори яких посіли призові місця на міському конкурсі пошуково-дослідницьких робіт  «Математична мозаїка» у відділенні математики Київської Малої академії наук учнівської молоді:

  • Мусіна О.П. – (ІІ – 2);
  • Гончар О. А. − (ІІ – 2);
  • Писаненко Л.Є. (І – 1, ІІ – 4)

 

Інформація оновлена 10.10.2023