1-4 класи

З метою підвищення мотивації учнів до навчання у 2016-2017 н.р. було проведено гімназійні олімпіади:

• 2 – 4 класи з природознавства: «Люби і знай свій рідний край»;
  • 2 – 4 класи з математики «Конкурс усного рахунку»;
  • 2 – 4 класи конкурс знавців української мови імені Петра Яцика;
  • 2 – 4 класи з математики «Поміркуй! Розв’яжи! Обчисли!».

Учні Гуренко Владислав (3-Б клас), Малішевська Уляна (3-В клас), Назаренко Єлизавета (3-А клас), Андрієнко Валерія (4-Б клас), Левицька Софія (4-А клас), Чупріна Марія (4-А клас) брали участь у ІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Назаренко Єлизавета посіла І  місце та стала переможцем ІІІ етапу, а Левицька Софія була його учасником.

Про роботу з обдарованими учнями свідчать результати участі гімназистів в інтерактивних конкурсах:

• Всеукраїнський  природничий конкурс «Колосок осінній» – 134 учні одержали срібний сертифікат, а 54 – золотий;
  • «Весняний колосок» – 206 учнів;
  • Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»– 237 учасників (132 переможці різного рівня, з них– 97 гімназійного рівня);
  • у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» – 174 учні (1 – відмінний результат, 19 – добрий).

Найактивнішими в 2016-2017 навчальному році були учні 2-А (кл.керівник Івченко О.І.), 2-Б (кл.керівник Індутна Г.М.), 2-В (кл. керівник Довбиш С.І.), 3-А (кл.керівник Тарасенко І.П.), 3-Г (кл.керівник Гуренко Ю.М.) класів.