1-4 класи

Створення умов для навчання і виховання обдарованих дітей.

Для учнів 2-х – 4-х класів у гімназії створюються умови для розвитку творчих здібностей та обдарувань. З цією метою у 2015-2016 н.р. проведено олімпіаду з природознавства «Люби і знай свій рідний край», конкурс усного рахунку з математики, гімназійний етап конкурсу знавців української мови імені  Петра Яцика.

Учні Левицька С. (Євтушенко В.П., 3-А клас), Покутня С. (Кривошей В.В., 4-Б клас) брали участь у ІІ  етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови  ім. П. Яцика і   посіли І  місця. Левицька С. та Кравченко А. (Москаленко Т.М., 4-А клас) стали переможцями ІІІ етапу, а Покутня С. була його учасником.

Про стабільну роботу з обдарованими учнями свідчать результати участі учнів у інтерактивних конкурсах.

У Всеукраїнському  інтерактивному природничому конкурсі «Колосок осінній» задіяно  було 97 учасників, 10 з них отримали золотий сертифікат, а 41 – срібний. У «Весняному колоску» змагалися 66 учасників ( 3 – золотий, 23 – срібний). Переможцями були Андрущенко В., Байдан М., Бовтрук М., Заболотна М., Перепелиця Н., Стрілковський А., Черненко В., Яковишена А., Кравченко А.

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» охопила 103 учнів (27 переможців різного рівня).

У Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» взяли участь 108 учнів (5 – відмінний результат, 11 – добрий). Відмінний результат показали Яковишена А., Перепелиця Н., Андрущенко В., Кравченко А., Стрелковський А.

Найактивнішими  у 2015-2016 н.р. були учні 2-А (Тарасенко І.П.) та 2-Г (Гуренко Ю.М.)  класів, вони всі на 100% були задіяні у цих конкурсах.