Всеукраїнські учнівські олімпіади та конкурси

Підсумки участі в районних, міських, всеукраїнських етапах предметних олімпіад та конкурсів МАН. Засоби заохочення (нагородження медалями, стипендії тощо).  

2022-2023 навчальний рік
8 учнів нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”:
1. Андрущенко Вікторія – 11-А;
2. БиченкоПоліна – 11-А;
3. Стрелковський Антон – 11-А;
4. Давидова Дар’я – 11-Б;
5. Іванова Катерина – 11-Б;
6. Кацан Любов – 11-Б;
7. Кравченко Альбіна – 11-Б;
8. Онищук Вероніка – 11-Б.

У 2022 році стипендію Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва було присуджено Давидовій Дар’ї (11-Б клас)
Давидова Дар’я – нагороджена дипломом переможця ІІ етапу Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна-2022»; срібна призерка ІІІ етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення екології та аграрних наук); переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН у секціях геології, геохімії та мінералогії, охорони довкілля та раціонального природокористування.

2021-2022 навчальний рік

3 учнів  нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”:

  1. Берещук Ростислав, 11-А клас;
  2. Питель Вікторія, 11-А клас;
  3. Пупена Дмитро, 11-А клас.

Лучний Іван, 11-А клас, нагороджений срібною медаллю «За досягнення у навчанні».

У 2021 році стипендію Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва було присуджено Андрущенко Вікторії, 10-А клас, Кравченко Альбіні, 10-Б клас, Питель Вікторії, 11-А клас.

2020-2021 навчальний рік:

Стипендіати  Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва (відповідно до рішення Київської міської ради від 23.07.2020 року № 41/9120):

  • Бодашевський Дмитро;
  • Власенко Олександра;
  • Журавель Маргарита.

 

2019-2020 навчальний рік:

2 учнів  нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”:

Музика Стефан, Недашківська Марія.

Когут Олег нагороджений срібною медаллю “За досягнення у навчанні”.

Управління освіти  Голосіївської районної в місті Києві Державної адміністрації нагородило гімназію

Почесною  відзнакою «Лідер року»Pochesna-vidznaka-2019_1 (1)

за особливі успіхи в організації науково – дослідницької та винахідницької діяльності учнів.     

 

 

 Безпалько Віктор, учень 10-А класу,:

  • стипендіат Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва;
  • Золотий призер ІІ етапу Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна» учасників ХХVІІ Міжнародної конференції юних дослідників International Conference of Young Scientists («ICYS-2020»);
  • Срібний призер Міжнародного конкурсу юнацької науково-технічної творчості (Beijing Youth Science Creation Competition – BYSCC-2019) (м. Пекін, Китай);
  • учасник Міжнародного освітнього семінару (EducationWorkshop) для вчених у галузі природничих наук та експериментальної медицини – «Techniques And Efficient Roadmaps: New Options For Practicals And Innovative Learning») в рамках ХIІ Українського біохімічного конгресу «FEBS WORKSHOP on MOLECULAR LIFE SCIENSES EDUCATION» із участю вчених США, Англії, Ізраїлю, Чехії, Білорусі, Польщі, Туреччини, Фінляндії, Хорватії, Латвії, Іспанія, Угорщини, Китаю та Швеції (м. Тернопіль, Україна).

Бодашевський Дмитро, учень 10-А класу, виборов ІІІ місце серед стартапів у природі на конкурсі стартапів Class IDEЯ 2020.

 

 

2018-2019 навчальний рік

3 учнів  нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”:

Авксентьєва Анастасія, Гвоздецька Дар’я, Сильчук Роман

72

Управління освіти  Голосіївської районної в місті Києві Державної адміністрації нагородило гімназію  Почесною  відзнакою «Лідер року» за особливі успіхи в організації науково – дослідницької та винахідницької діяльності учнів.

Старому Миколі, випускникові 2018 року,  присуджено  стипендію Президента України як переможцю Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України  у секції гідрології.

      Мухльо Мар’яна, учениця 10-А класу – стипендіат Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва. Мар’яна призер міських предметних олімпіад з біології, міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях “Власна творчість”, “Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження”, “Прикладна математика”.

 

2017-2018 навчальний рік

Німчук Лілії, випускниці 2017 року,  присуджено  стипендію Президента України як переможцю Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України  у секції географії та ландшафтознавства.

Кучанська Ганна, учениця 11-А класу, та  Мальнова Вікторія, випускниця 9 класу 2017 року, – стипендіати на отримання персональної стипендії Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва.

2 учениці  нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”

1 учениця – срібною медаллю “За досягнення у навчанні”.

 

 

Інформацію оновлено 14.10.2022