Прийом до гімназії

Витяг з умов конкурсного приймання учнів

до гімназії № 59 імені О.М.Бойченка міста Києва  у 2017-2018 н.р.

Умови конкурсу розроблені адміністрацією гімназії відповідно до Інструкції про порядок прийому учнів до загальноосвітніх навчально-виховних закладів на конкурсній основі, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 19.06. 2003 № 389.

1. Організація конкурсу

Для участі в конкурсному відборі батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім’я директора гімназії та табель успішності дитини не пізніше 2 червня 2017 року.

Для випускників 4-х класів (вступ до 5-х класів) конкурсні випробування – англійська мова і спеціальні діагностичні завдання для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту і наявності творчого потенціалу.

Для учнів 6-х-7-х класів та 8-х-9-х класів з вивченням двох іноземних мов конкурсні випробування – англійська мова і спеціальні діагностичні завдання для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту і наявності творчого потенціалу.

Для учнів 8-х-9-х класів з поглибленим вивченням математики конкурсні випробування – математика і спеціальні діагностичні завдання для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту і наявності творчого потенціалу.

Конкурсні випробування для випускників 9-х класів:

• вступ до 10-х класів (профіль іноземна філологія) – англійська мова і спеціальні діагностичні завдання для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту і наявності творчого потенціалу;
  • вступ до 10-х класів (математичний профіль) – математика і спеціальні діагностичні завдання для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту і наявності творчого потенціалу.

Вступні випробування до 11-х класів проводяться відповідно до профілю.

1. Проведення конкурсу

Для проведення конкурсних випробувань у гімназії створюється приймальна комісія. Головою приймальної комісії є директор гімназії Т.С.Антоненко.

Підсумки конкурсу підводяться на засіданні приймальної комісії, яка і приймає рішення про зарахування учасників конкурсу до гімназії.
Учні, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни яких визначає директор гімназії.

1. Порядок зарахування

Діти, які успішно пройшли конкурсні випробування, за умови наявності повного пакету документів, зараховуються до гімназії на підставі рішення приймальної комісії наказом директора гімназії.
До гімназії подаються такі документи: копія свідоцтва про народження (паспорта), особова справа, медична картка встановленого зразка.

Схвалено рішенням педагогічної ради

Протокол № 3 від 15 березня 2017р.

ПРОГРАМА ВСТУПНИХ КОНКУРСНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДО ГІМНАЗІЇ

АНГЛІЙСЬКА МОВА (5-11 класи ). Вступні випробування у межах програми з англійської мови для загальноосвітніх шкіл.

МАТЕМАТИКА (8-11 класи). Вступні випробування у межах програми з математики для загальноосвітніх шкіл.

спеціальні  діагностичні  завдання для виявлення здібностей і нахилів дитини, рівня її інтелекту та наявності творчого потенціалу (5-11 класи).

З питань вступу до гімназії та конкурсних випробувань звертатися до заступника директора з НВР     Овчаренко В.Г.( каб. 217). тел. 525-93-59

Сторінку оновлено 22.01.2018