ПЛАН ТИЖНЯ

04.12.2017р. – 10.12.2017р.

Основні завдання:

  1. Святкові заходи з нагоди 100-річного ювілею школи-гімназії (за окремим планом).
  2. Районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (за окремим планом).
  3. Всеукраїнський тиждень права (за окремим планом).
Дата Заходи Час і місце

проведення

Відповідальні
04.12.2017р.

понеділок

НАРАДА вчителів

(фотографування)

 

 

ІІ (районний) етап Конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

15.15,

актова зала

 

3-4 класи 14.00,

гімназія № 179

5-11 класи14.00,

школа № 132

Антоненко Т.С.

 

 

Сапожник Н.І.,

 

Федорчук І.В.

05.12.2017р.

вівторок

 

Виставка вітальних листівок

 

 

Виховна година на тему:

«Школі-гімназії – 100 років»

вестибюль

 

 

8.30-9.15,

кл. кабінети

Прима Т.О., Грабовська Л.М.

 

кл. керівн.5-11-х кл.

06.12.2017р.

середа

День учасників проекту

«СТО ДОБРИХ СПРАВ

до 100-річчя гімназії

 

День квестів для учнів 9-11-х класів

 

ІІ (районний) етап учнівських олімпіад з фізичної культури

за окремим планом

 

за окремим графіком

 

14.00

СШ № 269

Сапожник Н.І., Грабовська Л.М.

 

Шамота О.М., Ісаченко Ю.Ю.

 

Маліченко Т.В., Навоєв О.В.

07.12.2017р.

четвер

Станційна гра для учнів 1-2- класів

 

 

День квестів для учнів 7-8 класів

 

 

Вечір зустрічі випускників школи-гімназії

 

11.35-13.15

 

 

за окремим графіком

 

за окремим графіком

Гуренко Ю.М., кл.керівн.1-2-х кл.

 

Шамота О.М., Ісаченко Ю.Ю.

 

Шамота О.М.

08.12.2017р.

п’ятниця

День педагогічних працівників,

ветеранів праці

 

День квестів для учнів 3-4-х класів

за окремим графіком

 

за окремим графіком

Антоненко Т.С., Горбунова О.Ю.

 

Гуренко Ю.М., Ісаченко Ю.Ю.

09.12.2017р. субота ІІ (районний) етап учнівських олімпіад з англійської мови

 

 

ІІ (районний) етап учнівських олімпіад з трудового навчання (технічні види праці)

10.00,

СШ № 15

 

 

10.00,

ліцей № 241 «Голосіївський

Федорчук І.В., Маліченко Т.В., Гнатюк О.М.

 

Маліченко Т.В., Узик В.А.

10.12.2017 неділя ІІ (районний) етап учнівських олімпіад з інформаційних технологій (офісні технології)

 

ІІ (районний) етап учнівських олімпіад з трудового навчання (обслуговуючі види праці)

10.00,

СШ № 269

 

10.00,

школа № 286

Маліченко Т.В., Оніщенко Л.І.

 

Маліченко Т.В., Горонескуль Т.М.

Черговий клас 8-Г
Класний керівник Дорошенко О.І.