У 2023-2024 н.р. у гімназії працюють 66 учителів, 4 вихователів ГПД, 2 педагоги-організатори, 2 практичних психологи; 4 асистенти вчителя; 16 керівників гуртків.
Якісний склад педагогічних працівників:
46 учитель вищої категорії, з яких мають педагогічне звання
«учитель–методист» – 28 педагогів;
«старший учитель» – 14 педагогів;
8 учителів І категорії;
4 учителів ІІ категорії;
4 спеціалісти;
3 бакалаври;
1 молодший спеціаліст
Нагороди:
1 заслужений учитель України;
1 заслужений тренер України;
11 відмінників освіти України .
Нагороджені:
Почесною грамотою Кабінету Міністрів України – 1 учитель;
Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – 27 учителів;
Почесною грамотою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації – 24 учителі;
нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» – 2 учителів;
нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти» – 3 учителі.
Педагогічний колектив:
Грабовська Людмила Миколаївна., педагог-організатор
Джеренова Вікторія Романівна., практичний психолог
Тімоха Світлана Іванівна, практичний психолог
Федорова Анастасія Сергіївна., секретар-друкарка
Учителі української мови та літератури:
Гуцало Лариса Петрівна
Ільющенко Анжела Миколаївна
Маліченко Тетяна Володимирівна
Мироненко Валентина Федорівна
Папуш Тетяна Віталіївна
Рохман Наталія Олександрівна
Учителі зарубіжної літератури:
Медведєва Наталія Анатоліївна
Федорчук Ірина Володимирівна
Тімоха Світлана Іванівна
Учителі англійської мови:
Горбунова Олена Юріївна
Зіненко Євгеній Анатолійович
Манченко Людмила Василівна
Назаренко Тетяна Віталіївна
Наконечна Юлія Романівна
Слюсаренко Наталія Вікторівна
Суржик Інна Анатоліївна
Черняк Віта Олексіївна
Учителі німецької мови:
Гнатюк Олександр Миколайович
Дорошенко Ольга Іванівна
Кутова Оксана Орестівна
Маліченко Тетяна Володимирівна
Учителі математики:
Гончар Олена Анатоліївна
Кабанець Тетяна Іванівна
Мусіна Ольга Петрівна
Євдокімова Оксана Валеріївна
Ахмедова Катерина Андріївна
Учителі інформатики:
Ільющенко Олександра Юріївна
Оніщенко Лариса Іванівна
Онищенко Юрій Михайлович
Сапожник Наталія Іванівна
Оксенюк Сергій Андрійович
Гнатюк Олександр Миколайович
Учителі історії та правознавста:
Олійник Леся Михайлівна
Подобєд Андрій Олексійович
Галагуз Ірина Анатоліївна
Язловицька Наталія Михайлівна
Учителі географії:
Ісаченко Юлія Юріївна
Ісаченко Людмила Михайлівна
Овчаренко Валентина Григорівна
Учителі біології:
Науменко Алла Володимирівна
Прокопець Олена Михайлівна
Учителі фізики:
Кондратюк Світлана Євгенівна.
Старий Сергій Васильович .
Учителі хімії:
Ковалевська Юлія Дмитрівна.
Учитель музичного мистецтва:
Дроздовська Лідія Миколаївна
Учителі фізичної культури, хореографії:
Ішкова Світлана Олександрівна
Молеща Людмила Михайлівна
Навоєв Олександр В`ячеславович
Новик Діана Геннадіївна
Юхименко Світлана Михайлівна
Учитель “Захисту України”:
Науменко Алла Володимирівна (дівчата)
Учителі трудового навчання:
Горонескуль Таїсія Миколаївна
Максименко Наталія Василівна
Учитель образотворчого мистецтва та мистецтва:
Михальченко Дар`я Едуардівна
Учителі початкових класів:
Авраменко Олександра Леонідівна
Байдан Ольга Леонідівна
Бурдейна Оксана Іванівна
Великород Лідія Петрівна
Гавришків Марія Іванівна
Гулянська Марія Станіславівна
Гуренко Юлія Миколаївна
Довбиш Світлана Іванівна
Івченко Маргарита Олександрівна
Євтушенко Віра Петрівна
Корнійчук Олена Миколаївна
Москаленко Тамара Михайлівна
Пінькевич Олена Михайлівна
Рабоволюк Людмила Іванівна
Тарасенко Ірина Петрівна
Федикович Світлана Іванівна
Хоменко Тетяна Ффедорівна
Ушакова Ірина Сергіївна
Юхта Валентина Олексіївна
Якіна Інна Миколаївна
Вихователі груп продовженого дня:
Сергеєва Юлія Георгівна
Чукіна Марія Сергіївна
Якименко Інна Миколаївна
Юзіна Ірина Володимирівна
Асистенти вчителя:
Глушич Лариса Володимирівна
Жабітенко Надія Петрівна
Індутна Галина Миколаївна
Кияниця Наталія Миколаївна
Макарчук Марія Федорівна
Медвідь Інна Юріївна
Асистент сліпого вчителя:
Марченко Любов Микитівна
Керівники гуртків:
Асоцький Валерій Володимирович
Добровольська Ольга Борисівна
Долгоп’ятов Олександр Олександрович
Донець Ігор Миколайович
Жучинська Антоніна Ігорівна
Кравчук Віктор Анатолійович
Медведєва Наталія Анатоліївна
Молеща Людмила Михайлівна
Старий Микола Сергійович
Степанова Ірина Миколаївна
Телічук Надія Михайлівна
Фомін Олександр Володимирович
Харамінський Сергій Володимирович
Інформацію оновлено 15.01.2024