Педагогічний колектив

У гімназії працюють  66 учителів, 7 вихователів ГПД, 2 педагоги-організатори, 1 соціальний педагог, 1 практичний психолог, 1 логопед, 11 керівників гуртків.

Якісний склад педагогічних працівників:

47  учителів вищої категорії, з яких мають педагогічне звання

«учитель–методист» – 19 педагогів;

«старший учитель» – 17  педагогів;

7 учителів І категорії;

10  учителів ІІ категорії;  

2  спеціалісти;

3 бакалаври;

4 молодші спеціалісти

Нагороди:

1   заслужений учитель України;

1  заслужений тренер України;

16  відмінників освіти України .

Нагороджені:

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України – 1 учитель

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – 27 учителів;

Почесною грамотою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації – 17 учителів;

нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» – 4 учителі;

нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти» – 1 учитель.

 

Педагогічний колектив:

Рижко О.Л., соціальний педагог

Грабовська Л.М., педагог-організатор

Прима Т.О., педагог-організатор

Недашківська Т.О., практичний психолог

 

Учителі української мови та літератури:

ДеревицькаГ.М.

МироненкоВ.Ф.

Маліченко Т.В.

ГуцалоЛ.П.

ІльющенкоА.М.

 

Учителі зарубіжної літератури:

СікорськаВ.С.

Медведєва Н.А.

 

Учителі англійської мови:

Суржик І.А.

Слюсаренко Н.В.

ГорбуноваО.Ю.

Зіненко Є.А.

Зінченко Н.В.

Манченко Л.В..

Коваленко Ю.Р.

Черняк В.О.

 

Учителі німецької мови:

Дорошенко О.І.

Гнатюк О.М.

 

Учителі математики:

Писаненко Л.Є.

Кабанець Т.І.

Гончар О.А.

Мусіна О.П.

Коломис О.М.

 

Учителі інформатики:

Оніщенко Л.І.

Онищенко Ю.М.

Ільющенко О.Ю.

Павлівська О.О.

 

Учителі історії та правознавста:

Подобєд А.О.

Язловицька Н.М.

 

Учителі географії:

Ісаченко Л.М.

Ісаченко Ю.Ю.

 

Учителі біології:

Прокопець О.М.

Науменко А.В.

 

Учителі фізики:

Старий С.В.

Кондратюк С.Є.

 

Учителі хімії:

КовалевськаЮ.Д

Леоночкіна Г.І.

 

Учитель музичного мистецтва:

Дроздовська Л.М

 

Учитель хореографії:

Телічук Н.М.

Учителі фізичної культури:

Навоєв О.В.

Брусенко Д.С.

Молеща Л.М.

 

Учитель захисту Вітчизни:

Олійник В.Г.

 

Учителі трудового навчання:

ГоронескульТ.М.

Узик В.А.

 

Учитель мистецтва:

Мокроус Ю.М.

 

Учителі початкових класів:

Івченко М.О.

Пінькевич О.М.

Довбиш С.І.

Рабоволюк Л.І.

Івченко О.І.

Індутна Г.М.

Федоренко І.В.

Москаленко Т.М.

Епельбаум О.Л.

Великород Л.П.

Тарасенко І.П.

Євтушенко В.П.

Хоменко Т.Ф.

Гуренко Ю.М.

Гавришків М.І.

Федикович С.І.

 

Вихователі груп продовженого дня:

Макарчук М.Ф.

Корнійчук О.М.

Варварук М.А.

Дубрівна Л.В.

Машовець Н.С.

Юхта В.О.

Лісогор Т.М.

 

Керівники гуртків:

Фомін   О.В.

Жучинська Л.І.

Асоцький В.В.

БойкоН.О.

Добровольська О.Б.

Жучинська А.І.

Стулова І.М.

Козлова М.П.

Кісюк М.П.

Хоменко Я.М.

Харамінський С.В.

Інформацію оновлено 22.01.2018