Міжнародна співпраця

Укладено угоди про співпрацю та взаємодопомогу  з такими навчальними закладами:

• Гімназія Альтенхольц (м. Альтенхольц, Німеччина)
  • Теоретичний ліцей  імені М. М. Коцюбинського (м. Кишинів, Молдова)

kerivnykyproektu_altenholts_nimechchyna

На світлині  керівники  проекту ( зліва направо):вчителі гімназії Альтенхольц Хенінг Шрьодер та Штефані Гаст, директор гімназії Альтенхольц Корнелія Хорстінг,директор гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва Антоненко Тетяна Стефанівна, київські вчителі Смик Лариса Петрівна та Гнатюк Олександр Миколайович.

З  20  по 27 березня 2017 року  наш навчальний заклад  гостинно приймав делегацію 17 учнів та 2 вчителів з Німеччини в рамках Угоди про співпрацю між гімназією Альтенхольц (Німеччина) та гімназією №59 імені О.М.Бойченка міста Києва.

З 14 по 23 червня 2016 року згідно із запрошенням адміністрації гімназії Альтенхольц у рамках Угоди про співпрацю між гімназією Альтенхольц (Німеччина) та гімназією №59 імені О. М. Бойченка міста Києва (Україна) 15 українських гімназистів та 3 педагоги  відвідали Німеччину.

Метою співпраці є розширення культурно-освітніх контактів, обмін педагогічним досвідом між учителями, поглиблення мовленнєвої практики учнів, спільні педагогічні проекти та програми, оздоровлення учнів.

Тепла, дружня атмосфера, що триває під час міжнародного обміну школярами, ще більше  зміцнює  багаторічний зв’язок між навчальними закладами. І хоч з плином часу в процесі співпраці відбулися зміни – змінився керівник програми з німецької сторони – це не вплинуло на бажання  співпрацювати та утверджувати ідеали миру, добра, взаєморозуміння та взаємодопомоги не тільки між гімназіями-партнерами, а й державами.

.

Інформацію оновлено 14.10.2017