Тиждень науки

Тиждень науки – традиційне підведення підсумків наукової діяльності вчителів та гімназистів, визначення сучасного стану, розробка подальших шляхів розвитку інноваційної діяльності гімназії, яке традиційно присвячується професійному святу працівників науки – Дню науки (згідно з Указом Президента України № 145/97 від 14 лютого 1997р.).

Протягом тижня відбуваються різноманітні заходи:

1. Виставка технічної творчості гімназистів.

1. Зустрічі з батьками-науковцями гімназії.
  • Ø Палагіним Олександром  Васильовичем – заступником директора Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова, дійсний членом Національної академії наук України, доктором технічних наук, професором, академіком НАН України, випускником гімназії 1956 року.
  • Ø Юминою Юлією Михайлівної − кандидатом біологічних наук, асистентом кафедри  мікробіології та загальної імунології  Київського національного університету імена Тараса Шевченка.

1. Екскурсії по лабораторіях Інституту фізики НАН України учнів 10–11-х

класів зокрема в кріогенну лабораторію, лабораторію лазерної спектроскопії, фемтосекундний лазерний центр, відділ когерентної і квантової оптики і т.д.

1. Науково-практичні конференції учнів по підведенню підсумків роботи наукового товариства МАН «Дослідник» гімназії у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та участі гімназистів у  олімпіадах та конкурсах.

Нагородження переможців – 2015 рік

Нагородження переможців – 2016 рік