Науково-практичні міжнародні конференції

39-й Пекінський міжнародний конкурс юнацької наукової творчості (Японія, м. Пекін, 2019)

456_1Cрібну медаль на 39-му Пекінському міжнародному конкурсі юнацької наукової творчості отримав Безпалько Віктор – учень 9-Б класу, член секції «Екологія тваринного світу (зоологія, зоотехнія та ветеринарія)» та секції «Зоологія, ботаніка» Київської МАН, який разом із Бурановим Владиславом підготував авторську розробку «Локалізація і функціональна роль резіліну в складчастих волокнах крил оси».

ХІІ Український біохімічний конгрес ( м. Тернопіль, 2019)

Безпалько 2З 30 вересня по 4 жовтня 2019 року на базі Тернопільського державного університету імені І. Я. Горбачевського Безпалько Віктор, учень 10-А класу, взяв участь у ХІІ Українському біохімічному конгресі. 250 науковців з різних куточків України та країн світу працювали на симпозіальних засіданнях, постерних сесіях, лекціях, круглих столах.

Члени команди Київської малої академії наук англійською мовою доповідали про досягнення молодих науковців у галузі біології, медицини та особливостями підготовки наукових робіт.

Віктор поділився досвідом участі у 39 міжнародному конкурсі юнацької науково-технічної творчості (Beijing Youth Science Creation Competition- BYSCC), що відбувся у березні 2019 року у Пекіні, на якому він здобув срібну медаль.

Програма конгресу була надзвичайно насиченою: освітні воркшопи-семінари,  пленарні лекції, практичні тренінги, екскурсії в лабораторіях та Центрі стимуляції навчання медичного університету.

Науково-практична міжнародна конференція „Наука і молодь” (м. Мінськ)

На запрошення Міністерства освіти Республіки Білорусь учні 10–11-х класу гімназії №59 імені О. М. Бойченка міста Києва третій рік поспіль у складі команди учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді у листопаді перебувають у столиці Білорусі – місті-герої Мінську.

Мета конференції – організація інтелектуального спілкування учнів, які займаються дослідницькою роботою; стимулювання наукової та проектної діяльності учнів; зміцнення зв’язків між сучасною академічною наукою, вищою і середньою школою.

2017-2018 н.р.

Учень 10-А класу гімназії Варварич Роман  у складі команди Київської Малої академії наук учнівської молоді брав участь у ІV Міжнародній науково-практичнфй конференції «Наука і молодь» (Білорусь, м.Мінськ)

2016 – 2017 н.р.

Із 7 по 11 листопада Кучанська Ганна (10-А) у складі  групи вихованців Київської Малої академії наук учнівської молоді брала участь у ІІІ Міжнародній конференції учнівської молоді ( м. Мінськ, Білорусь).

У конференції взяли участь 98 представників з України, Білорусі, Польщі, Росії. Прозвучало 43 доповіді українською, білоруською, російською, англійською та німецькою мовами.

Ганна виступила у суспільно-гуманітарній секції і представила науково-дослідницьку роботу «Казки про Мову»

2015 – 2016 н.р.

Шамота Марічка (11-Б) представила науково-дослідницьку роботу «Мова реклами як чинник психологічного впливу на підлітків».

Доповіді МАНівців викликали значний інтерес у однолітків з Мінська. Присутні зустрічали кожен виступ оплесками, а після – відбувалася жвава дискусія. За підсумками конференції усі учасники отримали сертифікати.

Програма також передбачала знайомство з історико-культурною спадщиною Білорусі: пізнавальні, культурні, екскурсійні заходи.

1diaiog7jzg

2014  – 2015 н.р.

Янішевський Любомир (11-А) представив свій дослідницький проект на тему «Особливості виду Амофіла звичайна».

Інформацію оновлено 17.10.2019