Науково-практична міжнародна конференція „Наука і молодь” (м. Мінськ)

На запрошення Міністерства освіти Республіки Білорусь учні 10–11-х класу гімназії №59 імені О. М. Бойченка міста Києва третій рік поспіль у складі команди учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді у листопаді перебувають у столиці Білорусі – місті-герої Мінську.

Мета конференції – організація інтелектуального спілкування учнів, які займаються дослідницькою роботою; стимулювання наукової та проектної діяльності учнів; зміцнення зв’язків між сучасною академічною наукою, вищою і середньою школою.

2016 рік

Із 7 по 11 листопада Кучанська Ганна (10-А) у складі  групи вихованців Київської Малої академії наук учнівської молоді брала участь у ІІІ Міжнародній конференції учнівської молоді ( м. Мінськ, Білорусь).

У конференції взяли участь 98 представників з України, Білорусі, Польщі, Росії. Прозвучало 43 доповіді українською, білоруською, російською, англійською та німецькою мовами.

Ганна виступила у суспільно-гуманітарній секції і представила науково-дослідницьку роботу «Казки про Мову»

2015 рік

Шамота Марічка (11-Б) представила науково-дослідницьку роботу «Мова реклами як чинник психологічного впливу на підлітків».

Доповіді МАНівців викликали значний інтерес у однолітків з Мінська. Присутні зустрічали кожен виступ оплесками, а після – відбувалася жвава дискусія. За підсумками конференції усі учасники отримали сертифікати.

Програма також передбачала знайомство з історико-культурною спадщиною Білорусі: пізнавальні, культурні, екскурсійні заходи.

1diaiog7jzg

2014 рік

Янішевський Любомир (11-А) представив свій дослідницький проект на тему «Особливості виду Амофіла звичайна».