Гімназійне наукове товариство МАН «Дослідник»

Гімназійне наукове товариство МАН «Дослідник» протягом 2015/2016 навчального року налічувало 189 гімназистів.

Наукові керівники гімназійного товариства:

• Старий Сергій Васильович, учитель фізики та астрономії, кандидат фізико-математичних наук;
  • Асоцький Валерій Володимирович, тренер спортивної секції, кандидат фізико-математичних наук;
  • Фомін Олександр Володимирович, керівник гуртка бального танцю, кандидат фізико-математичних наук.

Педагогічний керівник товариства – Гончар Олена Анатоліївна, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Керівник колективного члена МАН наукового товариства «Дослідник» – Кондратюк Світлана Євгеніївна заступник директора з навчально-виховної роботи.

Наукове товариство працює в трьох напрямках: гуманітарному, науково-технічному та природничому. З можливих 70 секцій та 12 відділень на конкурсі було представлені роботи у 9 відділеннях у 18 різних секціях (що на 18% менше, ніж у 2014/2015 н.р.).

31 учень гімназії 8-11-х класів, члени наукового товариства «Дослідник», взяли участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН і здобули 20 перемог.

Із них: І місце – 5 робіт, ІІ місце – 6 робіт , ІІІ місце – 9 робіт.

Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 2015/2016 н.р. за предметами:

Навчальні предмети Кількість перемог на ІІ (міському) етапі
Всього І м ІІ м ІІІ м
Українська мова та література 7 2 2 3
Фізика та астрономія 4 2 2
Математики 4 1 1 2
Біології 2 2
Географія 2 1 1
Філософія 1 1
Всього: 20 5 6 9

За результатами участі :

• 19 травня 2016 року на районному святі вшанування і нагородження

переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН гімназійне наукове товариство «Дослідник» другий рік поспіль нагороджено перехідною почесною відзнакою «Найкраще учнівське наукове Голосіївського району 2016 року».

• Почесну Грамоту Голосіївської районної в місті Києві державної

адміністрації отримала Кучанська Ганна учениця 9-А класу, яка стала переможцем в кількох міських олімпіадах і конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Перемоги у ІІ (фінального) етапі міського конкурсу-захисту пошуково-дослідницьких робіт «Математична мозаїка» серед учнів 7-8 класів здобули 9 гімназистів.

За результатами участі учителі математики Мусіна Ольга Петрівна та Кабанець Тетяна Іванівна нагороджено Почесною грамотою Київської Малої академії наук учнівської молоді «За плідну співпрацю з КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»», високий професіоналізм і вагомий внесок у справу розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді».

Інформацію оновлено 03.12.2016