Наукове товариство гімназії «Дослідник» у 2021/2022 н.р. працювало у трьох напрямках: гуманітарному, науково-технічному та природничому: етнологія, метеорологія та кліматологія, геологія, геохімія та мінералогія, українська література, літературна творчість, мистецтвознавство, зарубіжна література, англійська мова, математика, прикладна математика, математичне моделювання, астрономія та астрофізика, аерофізика та космічні дослідження, охорона довкілля та раціональне природокористування, лісознавство.
19 учнів гімназії 8-11-х класів, члени наукового товариства «Дослідник», взяли участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН – подали 27 робіт.
Усього у 2021/2022 н.р. у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу
захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН перемогу здобули 11 науково – дослідницьких робіт гімназистів. Із них: І місце – 1 робота, ІІ місце – 4 роботи , ІІІ місце – 6 робіт.
8 учнів нагороджені Грамотами Київської Малої академії наук за активну участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту МАН.
Призові місця розподілились наступним чином:
№ | ПІП учня | Клас | Кількість робіт | Секція | Учитель | Місце на ІІ етапі МАН |
1 | Грищенко Анна Дмитрівна | 8-А | 1 | Літературна творчість | Маліченко Т.В. | ІІІ (55б.) |
2 | Чевік Лейла Теофіківна | 9-А | 2 | Математичне моделювання | Кабанець Т.І. | – (67б.) |
Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В. | ІІІ (90,85б.) | ||||
3
| Михайлов Андрій Дмитрович | 9-А | 1 | Прикладна математика | Кабанець Т.І. | – (59б.) |
4 | Андрієнко Валерія Ігорівна | 9-Б | 1 | Астрономія та астрофізика | Старий С.В. | ІІІ (92б.)
|
5 | Шатунова Анастасія Володимирівна | 9-Б | 2 | Мистецтвознавство | Грабовська Л.М. | – (69б.) |
Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В. | Грамота (89,25б.) | ||||
6
| Байдан Максим Богданович | 9-В | 2 | Англійська мова | Манченко Л.В. | Відтерміновано |
Астрономія та астрофізика | Старий С.В. | Грамота (89,1б) | ||||
7
| Ніколаєва Дарія Андріївна | 9-В | 1 | Англійська мова | Горбунова О.Ю. | Відтерміновано |
8 | Азаров Арсеній Станіславович | 9-В | 1 | Астрономія та астрофізика | Старий С.В. | Грамота (77,8 б.) |
9 | Чупріна Марія Миколаївна | 9-В | 1 | Етнологія | Язловицька Н.М. | ІІІ (75,5б.) |
10
| Ткаченко Софія Ігорівна | 10-А | 2 | Математика | Гончар О.А. | Грамота (71б.) |
Лісознавство | Прокопець О.М. | Грамота (75б) | ||||
11
| Чабан Артем Анатолійович | 10-А | 1 | Метеорологія та кліматологія | Ісаченко Л.М. | ІІ (81 б.) |
12 | Рижкова Олександра Дмитрівна
| 10-А | 1 | Зарубіжна література | Федорчук І.В. | Грамота (79б.) |
13 | Козуб Глєб Олегович | 10-А | 1 | Математика | Гончар О.А. | – (56 б.) |
14 | Таранович Тимофій Повлович | 10-А | 1 | Математика | Гончар О.А.
| – (56б)
|
15 | Давидова Дар’я Олексіївна | 10 – Б | 2 | Геологія, геохімія та мінералогія | Овчаренко В.Г. | ІІ (95б.) |
Щхорона довкілля та раціональне природокористування | Прокопець О.М. | ІІ (86б.) | ||||
16 | Іванченко Анна Юріївна | 11-А | 2 | Правознавство | Олійник Л.М. | Грамота (71,5 б.)
|
Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В. | Грамота (89,6 б.) | ||||
17 | Питель Вікторія Миколаївна | 11-А | 2 | Українська література | Шамота О.М. | ІІІ (75 б.) |
Прикладна математика | Кабанець Т.І. | – (59б.) | ||||
18 | Федикович Катерина Михайлівна | 11-А | 2 | Зарубіжна література | Медведєва Н.А. | І (93 б.) |
Аерофізика та космічні дослідження | Антоненко Т.С. | ІІ (94,75 б.) | ||||
19 | Берещук Ростислав Русланович | 11-А | 1 | Астрономія та астрофізика | Кондратюк С.Є. | ІІІ (93 б.) |
Результативність участі учнів – членів МАН у ІІ (міського) етапі
по класах у 2021/2022 н.р.
Клас | Кількість учнів | Кількість робіт | Класний керівник | Місця | Всього | |||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
8-Г | 1 | 1 | Науменко А.В. | 1 | 1 | |||
9-А | 2 | 3 | Слюсаренко Н.В. | 1 | 1 | |||
9-Б | 2 | 3 | Горбунова О.Ю. | 1 | 1 1 Грамота | |||
9-В | 4 | 5 | Манченко Л.В. | 1 | 1 2 Грамоти | |||
10-А | 5 | 6 | Ісаченко Л.М. | 1 | 1 3 Грамоти | |||
10-Б | 1 | 2 | Суржик І.А. | 2 | 2 | |||
11-А | 4 | 7 | Гончар О.А. | 1 | 1 | 2 | 4 2 Грамоти | |
Усього | 19 | 27 | 1 | 4 | 6 | 11 8 Грамот | ||
Результативність участі учнів – членів МАН у ІІ (міського) етапі
по предметах у 2021/2022 н.р.
Навчальні предмети | Всього подано робіт | Кількість перемог на ІІ (міському) етапі
| |||
І м | ІІ м | ІІІ м | Всього | ||
Математика | 6 | – | – | – | – |
Фізика та астрономія | 8 | – | 1 | 3 | 4 |
Біології | 2 | – | 1 | – | 1 |
Українська мова та література | 3 | – | – | 2 | 2 |
Зарубіжна література | 2 | 1 | – | – | 1 |
Англійська мова
| 2 | – | – | – | Відтерміновано |
Географія | 2 | – | 2 | – | 2 |
Історія, правознавство | 2 | – | – | 1 | 1 |
Усього: | 22 | 1 | 4 | 6 | 11 |
Високий рівень досягнень свідчить про серйозну роботу учнів, учителів та науковців. Більшість робіт виконано під керівництвом кандидата фізико-математичних наук, учителя фізики та астрономії гімназії Старого С. В.
Педагогічні керівники наукових робіт, автори яких посіли призові місця на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН:
| ПІБ вчителя | Предмет | Кількість робіт | Місця | Всього | ||
І | ІІ | ІІІ | |||||
1 | Антоненко Т.С. | Фізика | 1 | 1 | 1 | ||
2 | Старий С.В. | Фізика | 6 | 2 | 2 (4 Грамота) | ||
3 | Кондратюк С.Є. | Фізика | 1 | 1 | 1 | ||
4 | Кабанець Т.І. | Математика | 3 | – | |||
5 | Гончар О.А. | Математика | 3 | – (1 Грамота) | |||
6 | Ісаченко Л.М. | Географія | 1 | 1 | 1 | ||
7 | Овчаренко В.Г. | Географія | 1 | 1 | 1 (ІІІ Всеукраїнський етап) | ||
8 | Прокопець О.М. | Біологія | 2 | 1 | 1 (ІІІ Всеукраїнський етап) (1 Грамота) | ||
9 | Шамота О.М. | Укр. література | 1 | 1 | 1 | ||
10 | Маліченко Т.В. | Літературна творчість | 1 | 1 | 1 | ||
11 | Грабовська Л.М. | Мистецтвознавство | 1 | – | |||
12 | Федорчук І.В. | Зарубіжна літ-ра | 1 | – (1 Грамоти) | |||
13 | Медведєва Н.А. | Зарубіжна література | 1 | 1 | 1 (ІІІ Всеукраїнський етап) | ||
14 | Манченко Л.В. | Англійська мова | 1 | Відтерміновано | |||
15 | Горбунова О.Ю. | Англійська мова | 1 | Відтерміновано | |||
16 | Язловицька Н.М. | Історія | 1 | 1 | 1 | ||
17 | Олійник Л.М. | Правознавство | 1 | – (1 Грамота) | |||
Всього: 27 робіт | 1 | 4 | 6 | 11 (8 Грамот) |
Управлінням освіти Голосіївської в місті Києві державної адміністрації, за
підсумками міського етапу конкурсу – захисту МАН 2021-2022 н.р., гімназія визнана абсолютним лідером серед переможців, нагороджена ГРАМОТОЮ Президії Національної академії наук України, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації за багаторічну плідну співпрацю з Київською Малою академією наук учнівської молоді у справі виховання майбутньої наукової зміни.
ПОДЯКУ Президії Національної академії наук України, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошено ШАМОТІ О.М., учителю української мови та літератури гімназії, за самовіддану працю з творчо обдарованою молоддю та співпрацю із Київською Малою академією наук
ПОДЯКИ Київської Малої академії наук учнівської молоді за самовіддану працю з творчо обдарованою молоддю та співпрацю із Київською Малою академією наук оголошені:
АНТОНЕНКО Т.С., директору гімназії;
ФЕДОРЧУК І.В., заступнику директора з навчально – виховної роботи;
СТАРОМУ С.В., вчителю фізики та астрономії;
МЕДВЕДЄВІЙ Н.А., вчителю зарубіжної літератури;
ЯЗЛОВИЦЬКІЙ Н.М., вчителю історії.
На ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України перемогу здобула учениця 10-Б класу Давидова Дар’я:
– ІІ місце у секції охорони довкілля та раціонального природокористування: «Антибактеріальна, гемоглютинувальна та літична активність лікарської сировини Гінко білоба», педагогічний керівник Прокопець О.М..
Київська Мала академія наук учнівської молоді висловила ПОДЯКУ педагогічному керівнику переможниці, вчителю біології та екології гімназії, ПРОКОПЕЦЬ О.М.
Лауреатами Конкурсу МАН України стали:
– Давидова Дар’я, учениця 10-Б класу, у секції геології, геохімії та мінералогії: «Можливість пошуку фрагментів метеориту Брагін на території України», науковий керівник Старий С.В., педагогічний керівник Овчаренко В.Г.
– Федикович Катерина, учениця 11-А класу, у секції зарубіжної літератури: «Літературні форми відображення психології підлітків у межовій ситуації за романом Джона Гріна «Провина зірок»», педагогічний керівник Медведєва Н.А.
Гімназійне наукове товариство МАН «Дослідник» протягом навчального року працювало відповідно до плану роботи. Науково-дослідницька робота в гімназії проводилася на чолі з Президентом товариства, ученицею 11-А класу, Власенко Олександрою та віце-президентом, учнем 11-А класу, Бодашевським Дмитром. Науковими керівниками гімназійного товариства є Старий Сергій Васильович, учитель фізики та астрономії, кандидат фізико-математичних наук; Асоцький Валерій Володимирович, тренер спортивної секції, кандидат фізико-математичних наук та Фомін Олександр Володимирович, керівник гуртка бального танцю, кандидат фізико-математичних наук. Педагогічний керівник товариства Кабанець Тетяна Іванівна, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Керівник колективного члена МАН наукового товариства «Дослідник» Медведєва Н.А., методист гімназії.
Наукове товариство працює в трьох напрямках: гуманітарному, науково-технічному та природничому: метеорологія та кліматологія, українська мова, зарубіжна література, англійська мова, математика, прикладна математика, математичне моделювання, астрономія та астрофізика, аерофізика та космічні дослідження, експериментальна фізика, хімія, охорона довкілля та раціональне природокористування.
У 2020/2021 н. р. 16 учнів гімназії 9-11-х класів брали участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН, подали 22 роботи і здобули 11 перемог. Із них: І місце – 1 робота, ІІ місце – 4 роботи, ІІІ місце – 6 робіт. ; 4 учні гімназії були нагороджені Грамотами МАН.
Гімназисти не представили роботи на І етапі та ІІ (міському) етапі у відділеннях «Історія», «Філософія та суспільствознавство», «Технічні науки», «Комп’ютерні науки» «Економіка», «Суспільні комунікації».
Результати участі учнів гімназії (колективного члена Київської МАН) у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:
№ | ПІП учня | Клас | Кількість робіт | Секція | Учитель | Місце на ІІ етапі МАН |
1 | Піддубняк Марія Вікторівна | 9-А | 1 | Математика | Гончар О.А. | – (55б.) |
2 | Ткаченко Софія Ігорівна | 9-А | 2 | Прикладна математика | Гончар О.А. | ІІІ (78б.) |
Охорона довкілля та раціональне природокористування | Прокопець О.М. | ІІІ (87б.) | ||||
3
| Чабан Артем Анатолійович | 9-А | 1 | Математичне моделювання | Гончар О.А. | – (35б.) |
4 | Іванова Катерина Олександрівна | 9-В | 1 | Зарубіжна література | Федорчук І.В. | – (77б.) Грамота |
5 | Берещук Ростислав Русланович | 10-А | 1 | Експеримента льна фізика | Кондратюк С.Є. | – (67б.) |
6
| Федикович Катерина Михайлівна | 10-А | 2 | Зарубіжна література | Медведєва Н.А. | – (75б) Грамота |
Математичне моделювання | Кабанець Т.І. | – (75б) | ||||
7
| Питель Вікторія Миколаївна | 10-А | 2 | Українська мова | Шамота О.М. | ІІ (81б.) |
Прикладна математика | Кабанець Т.І. | – (66 б.) | ||||
8 | Іванченко Анна Юріївна | 10-А | 1 | Математичне моделювання | Кабанець Т.І. | – (46 б.) |
9 | Кавун Яна Олегівна | 10-Б | 1 | Англійська мова | Манченко Л.В. | ІІІ (81,5б.) |
10
| Бодашевський Дмитро Євгенійович | 11-А | 2 | Метеорологія та кліматологія | Ісаченко Л.М. | ІІ (93б.) |
Експериментальна фізика | Антоненко Т.С. | ІІ (52б) | ||||
11
| Швидюк Дар’я Олександрівна | 11-А | 2 | Метеорологія та кліматологія | Ісаченко Л.М. | ІІІ (90,5 б.) |
Аерофізика та косм.дослідження | Старий С.В. | ІІІ (89б.) | ||||
12 | Власенко Олександра Олександрівна | 11-А | 1 | Хімія | Ковалевська Ю.Д. | І (95б.) |
13 | Ніколенко Влада Тарасівна | 11-А | 1 | Зарубіжна література | Медведєва Н.А. | ІІІ (81,5б.) |
14 | Коваленко Надія Сергіївна | 11-А | 2 | Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В.
| – (81б) Грамота |
Математичне моделювання | Мусіна О.П. | ІІ (83б.) | ||||
15 | Грибинюк Григорій Олександрович | 11 – А | 1 | Математичне моделювання | Мусіна О.П. | – (60б.) |
| ПІБ вчителя | Предмет | Кількість робіт | Місця | Всього | ||
І | ІІ | ІІІ | |||||
Прокопець О.М. | Біологія | 1 | 1 | 1 | |||
Старий С.В. | Фізика | 2 | 1 | 1 (1 грамота) | |||
Кабанець Т.І. | Математика | 3 | – | ||||
Гончар О.А. | Математика | 3 | 1 | 1 | |||
Мусіна О.П. | Математика | 2 | 1 | 1 | |||
Кондратюк С.Є. | Фізика | 1 | – | ||||
Федорчук І.В. | Зарубіжна літ-ра | 2 | – (2 грамоти) | ||||
Медведєва Н.А. | Зарубіжна література | 2 | 1 | 1 (1 грамота) | |||
Ісаченко Л.М. | Географія | 2 | 1 | 1 | 2 | ||
Шамота О.М. | Укр. мова | 1 | 1 | 1 | |||
Антоненко Т.С. | Фізика | 1 | 1 | 1 | |||
Манченко Л.В. | Англійська мова | 1 | 1 | 1 | |||
Ковалевська Ю.Д. | Хімія | 1 | 1 | 1 | |||
Всього: 22 роботи | 1 | 4 | 6 | 11(4 грамоти) |
Високий рівень досягнень свідчить про серйозну роботу учнів, учителів та науковців. Більшість робіт виконано під керівництвом кандидата фізико-математичних наук, учителя фізики та астрономії гімназії Старого С. В.
Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 2020/2021 н.р. по предметах:
Навчальні предмети | Всього подано робіт | Кількість перемог на ІІ (міському) етапі
| |||
І м | ІІ м | ІІІ м | Всього | ||
Математика | 8 | – | 1 | 1 | 2 |
Фізика та астрономія | 4 | – | 1 | 1 | 2 |
Біологія | 1 | – | – | 1 | 1 |
Українська мова та література | 1 | – | 1 | – | 1 |
Зарубіжна література | 4 | – | – | 1 | 1 |
Англійська мова | 1 | – | – | 1 | 1 |
Географія | 2 | – | 1 | 1 | 2 |
Хімія | 1 | 1 | – | – | 1 |
Всього: | 22 | 1 | 4 | 6 | 11 |
Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 2020/2021 н.р. по класах:
Клас | Кількість учнів | Кількість робіт | Класний керівник | Місця | Всього | |||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
9-А | 3 | 4 | Ісаченко Л.В. | 2 | 2 | |||
9-В | 1 | 1 | Суржик І.А. | – 1грамота | ||||
10-А | 4 | 6 | Гончар О.А. | 1 | 1 1грамота | |||
10-Б | 1 | 1 | Язловицька Н.М. | 1 | 1 | |||
11-А | 6 | 9 | Прокопець О.М. | 1 | 3 | 3 | 7 1 грамота | |
11-Б | 1 | 1 | Дорошенко О.І. | – 1 грамота | ||||
Всього | 16 | 22 | 1 | 4 | 6 | 11 4 грамоти | ||
Переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів МАН України за три роки:
Учні гімназії та вчителі математики є активними учасниками конкурсу-
захисту пошуково-дослідницьких робіт «Математична мозаїка».
У 2020-2021 навчальному році перемогу здобули 9 гімназистів під керівництвом Гончар О.А., Мусіної О.П., Лук’янової Т.В.
ІІІ місце
- Жежерун Світлана, учениця 5-Б класу, «Магічні квадрати та їх властивості», п. к.- Лук’янова Т.В.;
- Задворнов Михайло, учень 5-Б класу, «Платонові тіла», п. к.- Лук’янова Т.В.;
- Якобчук Софія, учениця 6-А класу, «Елементи криптографії», п. к.- Гончар О.А.;
- Камбулова Вікторія, учениця 7-Б класу, «Еволюція математики як нау-ки. Цікаві факти математичних закономірностей»,п.к. Мусіна О.П.;
- Ніколаєва Дар’я, учениця 8-В класу, «Математика і гармонія. Золотий перетин», п.к. Лук’янова Т.В.
Управлінням освіти Голосіївської в місті Києві державної адміністрації, за підсумками міського етапу конкурсу – захисту МАН 2020-2021 н.р., гімназія №59 імені О.М. Бойченка визнана абсолютним лідером серед переможців.
Гімназійне наукове товариство МАН «Дослідник» протягом 2019/2020 навчального року працювало відповідно до плану роботи. Очолювала науково-дослідницьку роботу в гімназії Президія наукового товариства «Дослідник» на чолі з Президентом, учницею 10-А класу, Власенко Олександрою та віце-президентом Бодашевським Дмиром, ученем 10 -А класу. Науковими керівниками гімназійного товариства є Старий Сергій Васильович, учитель фізики та астрономії, кандидат фізико-математичних наук, Асоцький Валерій Володимирович, тренер спортивної секції, кандидат фізико-математичних наук та Фомін Олександр Володимирович, керівник гуртка бального танцю, кандидат фізико-математичних наук. Педагогічний керівник товариства – Кабанець Тетяна Іванівна, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Керівник колективного члена МАН наукового товариства «Дослідник» – Медведєва Н.А., методист гімназії.
Наукове товариство МАН “Дослідник” у 2019-2020 н.р. працює в трьох напрямках: гуманітарному, науково-технічному та природничому. З можливих 70 секцій та 13 відділень на конкурсі були представлені роботи з 9 відділеннях у 22 різних секціях: всесвітня історія, правознавство, гіеографія та ландшафтознавство, метеорологія та кліматологія, українська мова, українська література, літературна творчість, зарубіжна література, англійська мова, німецька мова, математика, прикладна математика, математичне моделювання, експериментальна фізика, астрономія та астрофізика, аерофізика та космічні дослідження, хімія, психологія, екологія, зоологія, ботаніка, ветеринарія та зоотехнія, охорона довкілля та раціональне природокористування.
У 2019/2020 н. р. не представлені роботи на І етапі та ІІ (міському) етапі у відділеннях «Технічні науки», «Комп’ютерні науки» «Економіка», «Суспільні комунікації». Такі відділення як «Математика» та «Фізика і астрономія» представлено найбільшою кількістю робіт, і як результат з них на ІІ (міський) етап було рекомендовано відповідно 15 робіт і 10 робіт.
У цьому навчальному році 36 учнів гімназії 8-11-х класів, члени наукового товариства «Дослідник», взяли участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН, подали 48 робіт і здобули 28 перемог. Із них: І місце – 3 роби, ІІ місце – 9 робіт , ІІІ місце – 16 робіт, 9 учнів були нагороджені Грамотами МАН.
Результати участі учнів гімназії (колективного члена Київської МАН) у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
№ | ПІП учня | Клас | Секція | Учитель | Місце на ІІ етапі МАН |
1. | Слюсаренко Ярослава Назарівна | 8-В | Ветеринарія та зоотехнія | Прокопець О.М. | ІІІ (75б) |
2. | Пономаренко Олександр Володимирович
| 9-А | Математика | Гончар О.А. | ІІІ (78б) |
3. | Бортніков Дмитро Сергійович | 9-А | Математика | Гончар О.А. | ІІ (83б) |
4. | Павлій Поліна Юріївна | 9-А | Математика | Гончар О.А. | ІІІ (75б) |
5.
| Сухова Алла Павлівна | 9-А | Математика | Гончар О.А. | Грамота (71б) |
Експеримента-льна фізика | Кондратюк С.Є. | Грамота (59б) | |||
6. | Пупена Дмитро Вадимович | 9-А | Екологія | Прокопець О.М. | ІІІ (78б) |
7. | Берещук Ростислав Русланович | 9-А | Експеримента льна фізика | Кондратюк С.Є. | ІІІ (75б) |
8.
| Журавель Маргарита Сергіївна | 9-Б | Літературна творчість | Мироненко В.Ф. | ІІІ (75б) |
Українська література | Шамота О.М. | ІІІ (75б) | |||
Зарубіжна література | Медведєва Н.А. | ІІ (85б) | |||
9. | Коновалова Анастасія Романівна | 9-В | Прикладна математика | Кабанець Т.І. | ІІІ (75б) |
10.
| Олійник Валерія Андріївна | 9-В | Українська мова | Мироненко В.Ф. | ІІІ (75б) |
Математика | Кабанець Т.І. | ІІІ (75б)
| |||
11.
| Питель Вікторія Миколаївна | 9-В | Прикладна математика | Кабанець Т.І. | І (85б) |
12. | Федикович Катерина Михайлівна | 9-В | Математичне моделювання | Кабанець Т.І. | ІІ (80б) |
13. | Боньковський Ілля Віталійович | 9-В | Охорона довкілля та раціональне природокористування | Прокопець О.М. | Грамота (69б) |
14.
| Бодашевський Дмитро Євгенійович | 10-А | Метеорологія та кліматологія | Ісаченко Л.М. | ІІ (81б) |
Математика | Мусіна О.П. | ІІ (80б) | |||
15.
| Швидюк Дар’я Олександрівна | 10-А | Математика | Мусіна О.П. | ІІІ (75б) |
16. | Власенко Олександра Олександрівна | 10-А | Зарубіжна література | Федорчук І.В. | ІІ (83б) |
Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В.
| ІІ (83б) | |||
17. | Лісогор Всеволод Віталійович | 10-А | Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В.
| грамота (71) |
18. | Коваленко Надія Сергіївна | 10-А | Математичне моделювання | Мусіна О.П. | І (85б) |
Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В.
| І (89б) | |||
19. | Слюсар Тарас Олексаандрович | 10-А | Хімія | Ковалевська Ю.Д. | ІІІ (81б) |
20. | Вечкіс Олександра Олегівна | 10-Б | Англійська мова | Горбунова О.Ю. | ІІІ (75б) |
Зарубіжна література | Федорчук І.В. | ІІІ (79б) | |||
21. | Олійніченко Валентин Сергійович | 10-Б | Англійська мова | Манченко Л.В.
| Грамота (71б) |
22. | Потравний Ярослав Ярославович | 10-Б | Зоологія, ботаніка | Прокопець О.М. | Грамота (66,3б) |
23.
| Мухльо Мар’яна Мирославівна | 11-А | Літературна творчість | Медведєва Н.А.
| ІІ (80б) |
Охорона довкілля та раціональне природокористування | Прокопець О.М.
| ІІ (82,25б) | |||
24. | Карпенко Олександра Сергіївна | 11-А | Прикладна математика | Писаненко Л.Є.
| ІІІ (75б) |
25. | Павлик Дмитро Андрійович | 11-А | Математичне моделювання | Писаненко Л.Є.
| Грамота (70б) |
26. | Чередниченко Андрій Сергійович | 11-А | Математика | Писаненко Л.Є.
| ІІІ (75б) |
27. | Терьохіна Марія Костянтинівна | 11-Б | Літературна творчість | Медведєва Н.А. | Грамота (68б) |
28. | Федяков Сергій Олександрович | 11-Б | Експериментальна фізика | Кондратюк С.Є. | Грамота (67б)
|
Високий рівень досягнень свідчить про серйозну роботу учнів, учителів та науковців. Більшість робіт виконано на базі Палацу дітей та юнацтва
м. Києва, під керівництвом кандидата фізико-математичних наук, учителя фізики та астрономії гімназії Старого С. В.
Педагогічні керівники наукових робіт, автори яких посіли призові місця на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН:
| ПІБ вчителя | Предмет | Кількість робіт | Місця | Всього | ||
І | ІІ | ІІІ | |||||
1 | Прокопець О.М. | Біологія | 6 | 1 | 2 | 3 (2 грамоти) | |
2 | Старий С.В. | Фізика | 6 | 1 | 1 | 2 (2 грамоти) | |
3 | Кабанець Т.І. | Математика | 5 | 1 | 1 | 2 | 4 |
4 | Гончар О.А. | Математика | 4 | 1 | 2 | 3 (1 грамота) | |
5 | Писаненко Л.Є. | Математика | 3 | 2 | 2 (1грамота) | ||
6 | Мусіна О.П. | Математика | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 |
7 | Кондратюк С.Є. | Фізика | 3 | 1 | 1(2 грамоти) | ||
8 | Федорчук І.В. | Англ. мова, зарубіжна літ-ра | 3 | 1 | 1 | 2 | |
9 | Медведєва Н.А. | Зарубіжна література | 3 | 2 | 2 (1 грамота) | ||
10 | Мироненко В.Ф. | Укр. мова і літ-ра | 2 | 2 | 2 | ||
11 | Ісаченко Л.М. | Географія | 1 | 1 | 1 | ||
12 | Шамота О.М. | Укр. мова і літ-ра | 1 | 1 | 1 | ||
13 | Горбунова О.А. | Англійська мова | 1 | 1 | 1 | ||
14 | Ковалевська Ю.Д. | Хімія | 1 | 1 | 1 | ||
Всього: 48 робіт | 3 | 9 | 16 | 28 (9 грамот) |
Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 2019/2020 н.р. по предметам:
Навчальні предмети | Всього подано робіт | Кількість перемог на ІІ (міському) етапі
| |||
І м | ІІ м | ІІІ м | Всього | ||
Математика | 15 | 2 | 3 | 7 | 12 |
Фізика та астрономія | 10 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Біології | 6 | – | 1 | 2 | 3 |
Українська мова та література | 5 | – | 1 | 3 | 4 |
Зарубіжна література | 3 | – | 2 | 1 | 3 |
Англійська мова | 3 | – | – | 1 | 1 |
Географія | 2 | – | – | 1 | 1 |
Німецька мова | 1 | – | – | – | – |
Всесвітня історія | 1 | – | – | – | – |
Праавознавство | 1 | – | – | – | – |
Хімія | 1 | – | – | 1 | 1 |
Всього: | 48 | 3 | 9 | 16 | 28 |
Результативніть участі учнів – членів МАН у ІІ (міського) етапі
по класах:
Клас | Кіль кість учнів | Кіль кість робіт | Класний керівник | Місця | Всього | |||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
8-В | 1 | 1 | Суржик І.А. | 1 | 1 | |||
9-А | 6 | 7 | Гончар О.А. | 1 | 4 | 5 2 грамоти | ||
9-Б | 1 | 3 | Язловицька Н.М. | 1 | 2 | 3 | ||
9-В | 7 | 10 | Кабанець Т.І. | 1 | 1 | 3 | 5 1 грамота | |
10-А | 7 | 11 | Прокопець О.М. | 2 | 4 | 2 | 8 1 грамота | |
10-Б | 8 | 9 | Дорошенко О.І. | 2 | 2 2 грамоти | |||
11-А | 4 | 5 | Гуцало Л.П. | 2 | 2 | 4 1 грамота | ||
11-Б | 2 | 2 | Гнатюк О.М. | – 2 грамоти | ||||
Всього | 36 | 48 | 3 | 9 | 16 | 28 9 грамот | ||
Переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України за три роки
Учні гімназії та вчителі математики є активними учасниками конкурсу-
захисту пошуково-дослідницьких робіт «Математична мозаїка».
У 2019-2020 навчальному році перемогу здобули 9 гімназистів під керівництвом Гончар О.А., Мусіної О.П., Писаненко Л.Є.
Результати:
- Номінація : «Історія математики. Математика та сучасність»:
І місце
– Сторожук Костянтин Андрійович, 8-А клас, п. к.- Писаненко Л.Є.
ІІмісце
- Оноцька Анна В’ячеславівна, 5-А клас, п. к.- Гончар О. А.;
- Якобчук Софія Романівна, 5-А клас, п. к.-Гончар О.А.;
- Світельська Поліна Костянтинівна, 6-В клас, п. к.- Мусіна О.П.;
- Воронюк Єва Андріївна, 6-В клас, п.к. – Мусіна О.П.
2.Номінація «Деякі аспекти теорії чисел і алгебри»:
ІІ місце
– Биченко Поліна Ігорівна, 8-А, п. к.- Писаненко Л.Є.;
– Горбатюк Поліна Павлівна, 8-А, п. к.- Писаненко Л.Є.;
3.Номінація «Вибрані питання планіметрії»:
ІІ місце
– Балдін Лев Дмитрович, 8-А, п. к.- Писаненко Л.Є.;
– Козуб Глеб Олегович, 8-А, п. к.- Писаненко Л.Є.
Зосереджуючи увагу на сучасних тенденціях STEM-освіти, її практичному інструментарію, для формування якостей та вмінь, які необхідні дитині XXІ століття, для того, щоб учні майбутнього вирішували проблеми, розуміючи й використовуючи наукові підходи, знаючи технології, якими можна вирішити ці проблеми:
– з 30 вересня по 4 жовтня 2019 року на базі Тернопільського державного університету імені І. Я. Горбачевського Безпалько Віктор, учень 10-А класу, взяв участь у ХІІ Українському біохімічному конгресі, поділився досвідом участі у 39 міжнародному конкурсі юнацької науково-технічної творчості (Beijing Youth Science Creation Competition- BYSCC), що відбувся у березні 2019 року у Пекіні, на якому він здобув срібну медаль.
– з 05 по 07 листопада 2019 року був проведений ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», золотим призером якого став учень 10-А класу Безпалько Віктор.
– у березні 2020 року відбувся відеофлешмоб вихованців Київської МАН «НаукаНаДивані», учасниками якого стали учень 10-А класу Безпалько Віктор, тема наукового дослідження «Особливості будови та функціонування пилкозбиральних апаратів у предстапвників різних родин Бджолиних (Hymenoptera, Anthophila)», та учениця 10-А класу Власенко Олександра, тама наукового дослідження «Явище кульової блискавки та можливості його дослідження сучасними засобами».
– з нагоди ювілею Ліни Костенко, світоча української духовності, 19 березня 2020 року вихованцями Київської МАН був проведений відеофлешмоб «Поетичний uKLin», учасниками якого стали учениця 10-А класу Власенко Олександра, поезія «Кольорові миші» Л. Костенко, та учениця 11-Б класу Терьохіна Марія, поезія «Страшні слова, коли вони мовчать» Л. Костенко.
– 21 березня 2020 року у Всесвітній день поезії відбувся захід «Весняні рими поетів Київської МАН», вихованці секції літературна творчість представили авторські поезії, серед яких учениця 9-Б класу Журавель Маргарита з поезіями «У молочнім тумані розтанув світанок», «Як можна жити».
– з 15 по 17 квітня 2020 року у дистанційному режимі відбувався Фестиваль шкільних стартапів “Class ідея” – 2020, переможцем (ІІІ місце) став учень 10-А класу Бодашевський Дмитро у номінації «Стартап у Природі», тема роботи «Пропозиції щодо раціонального використання гальванічних елементів живлення» (керівник Старий С.В.).
– Власенко Олександра, учениця 10-А класу, виборола 3 місце на національному відборі конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020». Її робота “Тест – визначення сумарного вмісту важких металів у воді” отримала схвальні відгуки як на першому ( україномовному) етапі конкурсу, так і під час фінального національного відбору( захист відбувався англійською мовою).
Конкурс проводиться за підтримки Посольства Швеції в Україні та у співпраці з НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Міністерства освіти і науки України, Міністерством екології та природних ресурсів, ПАТ «АК «Київводоканал», Всеукраїнською асоціацією «Укрводоканалекологія», Національним еколого-натуралістичним центром, КП «Водно-інформаційний центр», ДП «НДКТІ міського господарства».
Управлінням освіти Голосіївської в місті Києві державної адміністрації, за підсумками міського етапу конкурсу – захисту МАН 2019-2020 н.р., гімназія №59 імені О.М. Бойченка визнана абсолютним лідером серед переможців.
Гімназійне наукове товариство МАН «Дослідник» протягом 2018/2019 навчального року працювало відповідно до плану роботи. Очолювала науково-дослідницьку роботу в гімназії Президія наукового товариства «Дослідник» на чолі з Президентом, учнем 11-А класу, Сильчуком Романом та віце-президентом Авксєнтьєвою Анастасією, ученицею 11-А класу. Науковими керівниками гімназійного товариства є Старий Сергій Васильович, учитель фізики та астрономії, кандидат фізико-математичних наук, Асоцький Валерій Володимирович, тренер спортивної секції, кандидат фізико-математичних наук та Фомін Олександр Володимирович, керівник гуртка бального танцю, кандидат фізико-математичних наук. Педагогічний керівник товариства – Кабанець Тетяна Іванівна, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист. Керівник колективного члена МАН наукового товариства «Дослідник» – Медведєва Н.А., методист гімназії.
Наукове товариство МАН “Дослідник” у 2018-2019 н.р. працює в трьох напрямках: гуманітарному, науково-технічному та природничому. З можливих 70 секцій та 13 відділень на конкурсі були представлені роботи в 10 відділеннях у 21 різних секціях: історичне краєзнавство, правознавство, гідрологія,метеорологія та кліматологія, екологічно безпечні технології ресурсозбереження,авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка, українська мова, літературна творчість, мистецтвознавство, зарубіжна література, англійська мова, математика, прикладна математика, математичне моделювання, астрономія та астрофізика, аерофізика та космічні дослідження, хімія, медицина, психологія, зоологія та ботаніка, ветеринарія та зоотехмія. В 2018/2019 н.р. не представлені роботи на І етапі у відділеннях на ІІ етапі – «Економіка», «Комп’ютерні науки», «Суспільні комунікації»
Таке відділення як «Математика» представлено найбільшою кількістю робіт, і як результат з них на ІІ етап було рекомендовано 17 робіт.
У цьому навчальному році 56 науково-дослідницьких робіт учнів гімназії 8-11-х класів, членів наукового товариства «Дослідник», були представлені на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН і здобули 29 перемог. Із них: І місце – 4 робіт, ІІ місце – 8 робіт , ІІІ місце – 17 робіт.
Учень 11-А класу гімназії Лащенко Андрій брав участь у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України від Київської МАН (секції історичне краєзнавство) й здобув ІІ місце, педагогічний керівник Язловицька Н.М., науковий керівник В’ялець Андрій Васильович, заступник директора з наукової роботи Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».
Учень 9-Б класу Безпалько Віктор став Cрібним медалістом на 39-му Пекінському міжнародному конкурсі юнацької наукової творчості з авторською розробкою «Локалізація і функціональна роль резіліну в складчастих волокнах крил оси», педагогічний керівник Прокопець О.М., науковий керівник Гладун Д.В.
Зосереджуючи увагу на сучасних тенденціях STEM-освіти, її практичному інструментарію, для формування якостей та вмінь, які необхідні дитині XXІ століття, для того, щоб учні майбутнього вирішували проблеми, розуміючи й використовуючи наукові підходи, знаючи технології, якими можна вирішити ці проблеми:
– 13 жовтня 2018 року колектив астрономічного гуртка під керівництвом Старого С. В. здійснив запуск третього експериментального зонду на базі Об’єднаної гідрометеорологічної станції (ОГМС) міста Києва. Отримана в результаті запуску інформація дозволила написати роботи на Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та отримати призові місця;
– 24 грудня 2018 року відбулася Стендова презентація на виставці наукових та науково-технічних розробок установ НАН України, присвяченій 100-річчю заснування НАН України, в якій брала участь учениця 9-А класу Швидюк Дар’я;
– 18 квітня 2019 року учень гімназії Бодашевський Дмитро, 9-А клас, брав участь у Третьому фестивалі стартапів “Class ідея” з роботою “Прилад для реєстрації вібрацій (сейсмограф), виготовлений на платформі Ardulina ”, за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради, Київського палацу дітей та юнацтва, Київської малої академія наук учнівської молоді.
Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 2018-2019 н.р.:
Навчальні предмети | Кількість перемог на ІІ (міському) етапі
| |||
Всього | І м | ІІ м | ІІІ м | |
Математика | 17 | 2 | 2 | 9 |
Українська мова та література | 10 | – | 2 | 3 |
Біологія | 3 | – | 1 | – |
Англійська мова | 2 | – | – | 2 |
Зарубіжна література | 2 | – | – | 1 |
Історія України | 2 | 1 | – | 1 |
Фізика та астрономія | 5 | 1 | 2 | – |
Хімія | 1 | – | 1 | – |
Географія | 3 | – | – | 1 |
ВСЬОГО: | 29 | 4 | 8 | 17 |
Результативніть участі учнів – членів МАН у ІІ (міського) етапі
№ | ПІП учня | Клас | Секція | Педагогічний керівник | Місце на ІІ етапі |
1 | Журавель Маргарита Сергіївна | 8-Б | Українська мова | Шамота О.М. | – (грамота) |
2 | Журавель Маргарита Сергіївна | 8-Б | Літературна творчість | Мироненко В.Ф. | ІІІ (75б.) |
3 | Коновалова Анастасія Романівна | 8-В | Українська мова | Мироненко В.Ф.
| – ( грамота) |
4 | Олійник Валерія Андріївна | 8-В | Мистецтвознавство | Разін К.Є. | ІІІ (75б.) |
5 | Бодашевський Дмитро Євгенійович | 9-А | Математика | Мусіна О.П. | ІІІ (77б.) |
Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В. | І (85б.) | |||
6 | Швидюк Дар’я Олександрівна | 9-А | Метеорологія та кліматологія | Ісаченко Ю.Ю. | ІІІ (77б.) |
Аерофізика та космічні дослідження | Старий С.В.
| ІІ (83б.) | |||
7 | Грибинюк Григорій Олександрович | 9-А | Прикладна математика | Мусіна О.П. | ІІІ (75б.) |
8 | Коваленко Надія Сергіївна | 9-А | Математичне моделювання | Мусіна О.П. | І (85б.) |
9 | Лісогор Всеволод Віталійович | 9-А | Астрономія та астрофізика | Старий С.В. | – (72б/грамота) |
10 | Мархай Яна Олександрівна | 9-Б | Гідрологія | Ісаченко Ю.Ю. | – (72б/грамота) |
Англійська мова | Федорчук І.В.
| ІІІ (75б.) | |||
11 | Власенко Олександра Олександрівна | 9-Б | Літературна творчість | Гуцало Л.П. | ІІ (82б.) |
12 | Безпалько Віктор Олександрович | 9-Б | Зоологія, ботаніка | Прокопець О.М. | ІІ (82б.) |
13 | Ніколенко Влада Тарасівна | 9-Б | Англійська мова | Зінченко Н.В. | ІІІ (76б.) |
14 | Прожогіна Діана Юріївна | 9-В | Літературна творчість | Маліченко Т.В.
| – (73б/грамота) |
15 | Талавира Софія Володимирівна | 9-В | Літературна творчість | Маліченко Т.В. | ІІІ (79б.) |
16 | Береза Максим Юрійович | 10-А | Математика | Писаненко Л.Є.
| ІІІ (75б.) |
17 | Музика Стефан Олександрович | 10-А | Математика | Писаненко Л.Є.
| ІІІ (75б.) |
18 | ЧередніченкоАндрій Сергійович | 10-А | Математика | Писаненко Л.Є.
| ІІІ (75б.) |
19 | Прядко Вероніка Ігорівна | 10-А | Прикладна математика | Писаненко Л.Є.
| ІІ (80б.) |
20 | Карпенко Олександра Сергіївна | 10-А | Прикладна математика | Писаненко Л.Є.
| ІІІ (75б.) |
21 | Козуб Каріна Олегівна | 10-А | Математичне моделювання | Писаненко Л.Є.
| ІІІ (75б.) |
22 | Севастян Юлія Дмитрівна | 10-А | Хімія
| Ковалевська Ю.Д. | ІІ (81б.) |
23 | Литвин Маркіян Юрійович | 10-Б | Історичне краєзнавство
| Подобєд О.А.
| ІІІ (77б.) |
24 | Медведєва Катерина Сергіївна | 10-Б | Зарубіжна література | Федорчук І.В. | – (68б/грамота) |
25 | Сильчук Роман Павлович | 11-А | Математика | Кабанець Т.І. | ІІІ (78б.) |
Аерофізика та космічні дослідження | Антоненко Т.С. | ІІ (82б.) | |||
26 | Коломис Яна Олександрівна | 11-А | Математика | Кабанець Т.І. | ІІІ (76б.) |
27 | Лазаренко Аріна Василівна | 11-А | Прикладна математика | Кабанець Т.І. | ІІ (80б.) |
28 | Лащенко Андрій Андрійович | 11-А | Історичне краєзнавство | Язловицька Н.М. | І (97б.) |
29 | Авксєнтьєва Анастасія Максимівна | 11-А | Математичне моделювання | Кабанець Т.І. | І (85б.) |
30 | Вінниченко Єва Анатоліївна | 11-Б | Літературна творчість | Ільющенко А.М. | ІІ (83б.) |
31 | Шевчук Мар’я Сергіївна | 11-Б | Зарубіжна література | Медведєва Н.А. | ІІІ (76б.) |
Результативніть участі учнів – членів МАН у ІІ (міського) етапі
по класах
Клас | Кількість учнів | Кількість поданих робіт | Класний керівник | Місця | Всього | ||
І | ІІ | ІІІ | |||||
8-А | 1 | 1 | Гончар О.А. | – (грамота) | |||
8-Б | 1 | 1 | Язловицька Н.М. | 1 | 1 | ||
8-В | 3 | 3 | Кабанець Т.І. | 1 | 1 (грамота) | ||
9-А | 6 | 10 | Оніщенко Л.І. | 2 | 1 | 3 | 6 (грамота) |
9-Б | 4 | 5 | Прокопець О.М. | 2 | 2 | 4 (грамота) | |
9-В | 5 | 5 | Маліченко Т.В. | 1 | 1 (грамота) | ||
10-А | 13 | 17 | Гуцало Л.П. | 2 | 5 | 7 | |
10-Б | 5 | 6 | Гнатюк О.М. | 1 | 1 (грамота) | ||
11-А | 5 | 6 | Ковалевська Ю.Д. | 2 | 2 | 2 | 6
|
11-Б | 2 | 2 | Медведєва Н.А. | 1 | 1 | 2
| |
Всього | 45 | 56 | 4 | 8 | 17 | 29 (6 грамот) |
Інформація оновлена 14.10.2022