Гімназійне наукове товариство МАН «Дослідник»

Гімназійне  наукове  товариство  МАН  «Дослідник»  протягом 2018/2019 навчального року  працювало  відповідно  до  плану  роботи.  Очолювала  науково-дослідницьку роботу  в  гімназії  Президія наукового товариства «Дослідник»  на  чолі  з Президентом,  учнем  11-А  класу, Сильчуком Романом та віце-президентом  Авксєнтьєвою Анастасією, ученицею 11-А класу.  Науковими  керівниками  гімназійного  товариства  є  Старий  Сергій  Васильович,  учитель  фізики  та  астрономії,  кандидат  фізико-математичних  наук,  Асоцький Валерій  Володимирович,  тренер  спортивної  секції,   кандидат  фізико-математичних  наук  та  Фомін  Олександр  Володимирович,  керівник  гуртка  бального  танцю,  кандидат  фізико-математичних  наук.  Педагогічний  керівник  товариства – Кабанець Тетяна Іванівна,  учитель  математики  вищої  кваліфікаційної  категорії,  учитель-методист.  Керівник  колективного   члена   МАН   наукового   товариства   «Дослідник» – Медведєва Н.А.,  методист гімназії.

Наукове товариство МАН “Дослідник” у 2018-2019 н.р.  працює  в  трьох  напрямках: гуманітарному,   науково-технічному  та природничому. З можливих 70 секцій та 13 відділень на конкурсі були представлені роботи в 10 відділеннях у 21 різних секціях: історичне краєзнавство, правознавство, гідрологія,метеорологія та кліматологія,  екологічно безпечні технології ресурсозбереження,авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка,  українська мова, літературна творчість, мистецтвознавство, зарубіжна література, англійська  мова, математика, прикладна математика, математичне моделювання, астрономія та астрофізика, аерофізика та космічні дослідження, хімія, медицина, психологія,  зоологія та ботаніка, ветеринарія та зоотехмія. В 2018/2019 н.р. не представлені роботи на І етапі  у відділеннях на  ІІ етапі –  «Економіка», «Комп’ютерні науки», «Суспільні комунікації»

Таке відділення як  «Математика»  представлено найбільшою кількістю робіт, і як результат з них на ІІ етап було рекомендовано 17 робіт.

В  цьому  навчальному  році  56 науково-дослідницьких робіт  учнів  гімназії  8-11-х  класів,  членів  наукового  товариства  «Дослідник»,  були представлені на  ІІ  (міському)   етапі  Всеукраїнського  конкурсу-захисту  науково-дослідницьких  робіт  учнів-членів Київської  МАН і     здобули  29  перемог.  Із них:  І місце – 4 робіт,  ІІ місце – 8 робіт ,  ІІІ місце – 17 робіт.

Учень 11-А класу гімназії  Лащенко Андрій брав участь у ІІІ (Всеукраїнському) етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України від Київської МАН (секції історичне краєзнавство) й здобув ІІ місце, педагогічний керівник Язловицька Н.М., науковий керівник В’ялець Андрій Васильович, заступник директора з наукової роботи Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Учень 9-Б класу Безпалько Віктор став Cрібним  медалістом на 39-му Пекінському міжнародному конкурсі юнацької наукової творчості з  авторською розробкою «Локалізація і функціональна роль резіліну в складчастих волокнах крил оси», педагогічний керівник Прокопець О.М., науковий керівник Гладун Д.В.

Зосереджуючи увагу на сучасних тенденціях STEM-освіти, її практичному інструментарію, для формування якостей та вмінь, які необхідні дитині XXІ століття, для того, щоб учні майбутнього вирішували проблеми, розуміючи й використовуючи наукові підходи, знаючи технології, якими можна вирішити ці проблеми:

–  13 жовтня  2018 року колектив астрономічного гуртка під керівництвом Старого С. В. здійснив запуск  третього експериментального зонду на базі Об’єднаної гідрометеорологічної станції (ОГМС) міста Києва. Отримана в результаті запуску інформація дозволила написати роботи на Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та отримати призові місця;

– 24 грудня 2018 року відбулася Стендова презентація на виставці наукових та науково-технічних розробок установ НАН України, присвяченій 100-річчю заснування НАН України, в якій  брала участь учениця 9-А класу Швидюк Дар’я;

– 18 квітня 2019 року учень гімназії  Бодашевський Дмитро, 9-А клас,  брав  участь у  Третьому фестивалі стартапів “Class ідея” з роботою “Прилад для реєстрації вібрацій  (сейсмограф), виготовлений на платформі Ardulina ”, за підтримки Департаменту освіти  і науки виконавчого органу Київської міської ради, Київського палацу дітей та юнацтва, Київської  малої академія наук учнівської молоді.

 

Результативність участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в 2018-2019 н.р.:

 

Навчальні

предмети

Кількість перемог на ІІ (міському) етапі

 

ВсьогоІ мІІ мІІІ м
Математика17229
Українська

мова та література

1023
Біологія31
Англійська   мова22
Зарубіжна література21
Історія України211
Фізика та астрономія512
Хімія11
Географія31
ВСЬОГО: 29 4 8 17

 

Результативніть участі  учнів – членів МАН у ІІ (міського) етапі

 

ПІП учняКласСекціяПедагогічний керівникМісце на

ІІ етапі

1Сирота   Ірина

Валентинівна

9-АУкраїнська мова Шамота О.М.– (грамота)
2Журавель Маргарита  Сергіївна8-БЛітературна творчістьМироненко В.Ф.ІІІ (75б.)
3Коновалова Анастасія Романівна8-ВУкраїнська моваМироненко В.Ф.

 

– ( грамота)
4Олійник Валерія   Андріївна8-ВМистецтвознавствоРазін К.Є.ІІІ (75б.)
5Бодашевський Дмитро Євгенійович9-АМатематикаМусіна О.П.ІІІ (77б.)
Аерофізика та космічні дослідженняСтарий С.В.І (85б.)
6Швидюк    Дар’я Олександрівна9-АМетеорологія та кліматологіяІсаченко Ю.Ю.ІІІ (77б.)
Аерофізика та космічні дослідженняСтарий С.В.

 

ІІ (83б.)
7Грибинюк Григорій Олександрович9-АПрикладна математикаМусіна О.П.ІІІ (75б.)
8Коваленко Надія

Сергіївна

9-АМатематичне моделюванняМусіна О.П.І (85б.)
9Лісогор  Всеволод Віталійович9-ААстрономія та астрофізикаСтарий С.В.

(72б/грамота)

10Мархай  Яна Олександрівна9-БГідрологіяІсаченко Ю.Ю.– (72б/грамота)
Англійська моваФедорчук І.В.

 

ІІІ (75б.)
11Власенко Олександра

Олександрівна

9-БЛітературна творчістьГуцало Л.П.ІІ (82б.)
12Безпалько Віктор

Олександрович

9-БЗоологія, ботанікаПрокопець О.М.ІІ (82б.)
13Ніколенко

Влада Тарасівна

9-БАнглійська моваЗінченко Н.В.ІІІ (76б.)
14Прожогіна Діана

Юріївна

9-ВЛітературна творчістьМаліченко Т.В.

 

(73б/грамота)

15Талавира Софія

Володимирівна

9-ВЛітературна творчістьМаліченко Т.В.ІІІ (79б.)
16Береза     Максим Юрійович10-АМатематикаПисаненко Л.Є.

 

ІІІ (75б.)
17Музика  Стефан Олександрович10-АМатематика Писаненко Л.Є.

 

ІІІ (75б.)
18ЧередніченкоАндрій

Сергійович

10-АМатематикаПисаненко Л.Є.

 

ІІІ (75б.)
19Прядко Вероніка Ігорівна10-АПрикладна математикаПисаненко Л.Є.

 

ІІ (80б.)
20Карпенко Олександра  Сергіївна10-АПрикладна математикаПисаненко Л.Є.

 

ІІІ (75б.)
21Козуб    Каріна Олегівна10-АМатематичне моделюванняПисаненко Л.Є.

 

ІІІ (75б.)
22Севастян Юлія Дмитрівна10-АХімія

 

Ковалевська Ю.Д.ІІ (81б.)
23Литвин   Маркіян   Юрійович10-БІсторичне  краєзнавство

 

Подобєд О.А.

 

ІІІ (77б.)
24Медведєва   Катерина   Сергіївна10-БЗарубіжна літератураФедорчук І.В.

(68б/грамота)

25Сильчук   Роман

Павлович

11-АМатематикаКабанець Т.І.ІІІ (78б.)
Аерофізика та космічні дослідженняАнтоненко Т.С.ІІ (82б.)
26Коломис    Яна Олександрівна11-АМатематикаКабанець Т.І.ІІІ (76б.)
27Лазаренко Аріна Василівна11-АПрикладна математикаКабанець Т.І.ІІ (80б.)
28Лащенко   Андрій     Андрійович11-АІсторичне  краєзнавствоЯзловицька Н.М.І (97б.)
29Авксєнтьєва

Анастасія Максимівна

11-АМатематичне моделюванняКабанець Т.І.І (85б.)
30Вінниченко Єва

Анатоліївна

11-БЛітературна творчістьІльющенко А.М.ІІ (83б.)
31Шевчук     Мар’я   Сергіївна11-БЗарубіжна літератураМедведєва Н.А.ІІІ (76б.)

 

Результативніть участі  учнів – членів МАН у ІІ (міського) етапі

по класах

 

КласКількість учнівКількість поданих робітКласний керівникМісцяВсього
ІІІІІІ
8-А11Гончар О.А.

(грамота)

8-Б11Язловицька Н.М.11
8-В33Кабанець Т.І.11

(грамота)

9-А610Оніщенко Л.І.2136

(грамота)

9-Б45Прокопець О.М.224

(грамота)

9-В55Маліченко Т.В.11

(грамота)

10-А1317Гуцало Л.П.257
10-Б56Гнатюк О.М.11

(грамота)

11-А56Ковалевська Ю.Д.2226

 

11-Б22Медведєва Н.А.112

 

Всього45 56481729

(6 грамот)

 

Інформація оновлена 28.10.2019