Кондратюк С. Є.

Кондратюк Світлана Євгеніївна – вчитель фізики (за фахом -радіофізик) гімназії № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва.

Тема (проблема), над якою працює педагог,  – «Формування предметної компетентності з фізики в учнів 9-11 класів засобами індивідуалізації навчання».

Світлана Євгеніївна успішно атестувалася у 2019-2020 н.р. на відповідність  раніше  присвоєній  кваліфікаційній  категорії  «спеціаліст вищої категорії», присвоєне педагогічне звання «учитель-методист».

Ділилася досвідом:

1.Фізика9 класУрок-дослідження.

Енергозбереження у нашому домі: штучні джерела світла: за і проти.

04.12. 2019
2.Фізика8, 11 класиУрок – проект.

Енергозбереження у нашому домі: різноманітні елементи живлення та їх раціональне використання.

Лютий 2020
3.Засідання методичного об’єднанняВчителіФормування предметних компетентностей в учнів 9-11 класів засобами індивідуалізації навчання.Січень 2020

Наявність друкованих робіт

Форум педагогічних ідей «УРОК», каталог «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» (№02/2019), назва роботи: Методична розробка «Формування предметних копетентностей в учнів 9-11 класів засобами індивідуалізації навчання».[Електронний ресурс]. – режим доступу: http://osvita.ua/publishing/urok/