Шановні батьки та учні 5-11 класів!

В умовах адаптивного карантину  в 5-11 класах передбачене використання технологій змішаного навчання (офлайн та онлайн).

Дистанційно (онлайн) вивчатимуться:

• трудове навчання та технології у 5-11 класах без поділу на групи;
  • музичне мистецтво – 5-7 класи;
  • образотворче мистецтво – 5-7 класи;
  • основи здоров’я – 5-9 класи;
  • фізична культура у 5-11 класах;
  • спецкурс «Українознавство» – 5-А, Б, В, 6-А, Б, В, Г класи.

Дистанційне навчання здійснюватиметься після очної форми відповідно до розкладу.

Розклад

Дистанційне навчання в 5-11 класах буде проводиться через Google Диск.

Посилання для доступу на Google Диск учні та батьки гімназистів можуть отримати у класних керівників.
Алгоритм дій:

1. Щопонеділка до 13.00 отримуємо новий блок завдань на Google Диску.
  2. Вивчаємо, експериментуємо, досліджуємо.
  3. Учителі запланують та повідомлять дати й час проведення відеоконференцій з використанням Zoom, Google Meet, обов’язково зазначивши посилання, за яким ви зможете до них приєднатися.
  4. Учителі повідомляють, у  якій формі потрібно здати домашнє завдання (це залежить від формату завдання).
  5. Надсилаємо виконані роботи. Терміни подачі робіт встановлює вчитель.

Що потрібно для участі у відеоуроках?
Вам потрібен буде комп’ютер з камерою та мікрофоном або смартфон, що дозволяє встановити зазначені нижче програми.

Дуже бажано, щоб на вашому комп’ютері була камера та працював мікрофон.

Як будуть проводитись відеоуроки?
Кожен з вчителів надасть посилання, за яким можна буде приєднатися до відеоуроку.

Для цього використовуватимуться програми Zoom.us або Meet, – вчитель повідомить деталі.

Перед першим уроком, будь ласка, за 5 хвилин до початку перейдіть за посиланням, що надасть вам викладач. Якщо ви ніколи не користувались такими програмами, то вам запропонують встановити одну з них – на це може знадобитись близько 5 хвилин. У подальшому приєднання до відеоуроку відбуватиметься за декілька секунд.

Сторінку оновлено 07.09.2020