До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх першокласників

2018-2019 навчального року!

 

Гімназія наразі не проводить набір до першого класу дітей в зв’язку з тим, що втратив чинність наказ МОН від 07.04.2005 №  204 “Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів”. Прийом буде здійснюватися після оприлюднення відповідних нормативно-правових актів.

 

Мікрорайон гімназії:

Згідно з розпорядженням Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 11.09.2017 р. №460 «Про організацію обліку і прийому дітей і підлітків шкільного віку та закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району» за гімназією закріплено таку територію:

просп. Науки, буд. № 9-43 (непарні номери будинків),

просп. Науки, буд. № 24, 24 к.2, 26, 28, 30

вул. Саперно-Слобідська, буд. №6, 8, 10, 12, 14, 93, 104/576

пров. Саперно-Слобідський № 6, 8, 18, 22, 22-а, 26, 28, 32, 34

Всі будинки по:

вул. Оскольській, вул. Кримській, вул. Столєтова, пров. Столєтова,

вул. Байкальській, вул. Іртишській, вул. Єнисейській, пров. Стратегічному, вул. Стратегічне шосе, вул. Феодосіївській, пров. Литовському, пров. Феодосіївському, вул. Великій Китаївській, вул. Грабовського, пров. Грабовського, пров. Серпуховському, пров. Ржевському.

Поради психолога
Кожного року, 1 вересня, відкриває свої двері гімназія зустрічаючи своїх гімназистів, і кожного року особливо тепло вітає вона першокласників.
Перший клас для кожної людини має свій глибокий сенс і свої переживання, і якими вони будуть – залежить від організованої співпраці батьків і вчителів.
Відгомонів цьогорічний прийом до першого класу. Тепер залишилось кілька місяців і вчорашні дошкільнята стануть учнями. Щоб дітям було комфортно в новому колективі однокласників варто в цей період допомогти їм підготуватись до переходу в нові життєві умови.
Щоб пробудити пізнавальний інтерес, говоріть з дітьми відкрито про той навчальний ритм який їх очікує, але з позитивним акцентом!!: “У тебе буде багато друзів у класі (як саме можна затоваришувати)”, “У гімназії ти навчишся читати, писати і т.ін (чому це необхідно людині)”, “Тут є багато гуртків по інтересах, це цікаво! (ти зможеш не тільки вчитися)”, “Ти все зможеш зробити (і я теж колись це робив..)”, “У тебе все вийде (варто спробувати)”.
Прищепіть дитині інтерес до пізнання довкілля, навчіть спостерігати за явищами природи, осмислювати побачене і почуте, думати.
Навчіть дитину слухати і чути оточуючих, поважати чужу думку, розуміти, що власні бажання потрібно узгоджувати з бажаннями інших людей.
Формуйте світогляд дитини через знання про довкілля, про себе (прізвище, ім’я, адресу); про свою родину (як звуть батьків, ким вони працюють, що роблять на роботі); про своє село, місто, вулицю; про явища природи (пори року, їх послідовність, місяці кожної пори року, їх загальну кількість і послідовність, дні тижня, частини доби); про урожай (із чого роблять хліб, цукор); про улюблені книжки, вірші, казки, пісні, відомих письменників, художників, композиторів; про дорослих людей (за віком, професіями, за своєю вихованістю-невихованістю, добротою, чуйністю-байдужістю); про те, яких людей треба поважати, а яких боятися; звідки, на думку дитини, беруться порядні й непорядні люди.
Будьте впевнені в тому, що Ваші діти кращі від Вас самих, і вони справді все зможуть зробити.

Підготувала психолог гімназії А.М. Гукова

Інформацію оновлено 22.01.2018