До уваги батьків майбутніх першокласників

Організаційні заходи щодо прийому дітей  до 1-х  класів гімназії

у 2018-2019 н.р.

(відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 19.01.2018 № 25“Про організаційні заходи щодо прийому до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2018 році”)

№ з/п Заходи Терміни
1. Проведення педагогічної ради щодо прийому учнів до 1-х класів До 06.03.2018
2. Оприлюднення на сайті та стендах гімназії  інформації про закріплення території обслуговування (відповідно до розпорядження Голосіївської районної  в місті Києві державної адміністрації «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку та закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району», після оприлюднення РДА цього розпорядження) До 26.03.2018
3. Прийом документів (заява батьків,копія свідоцтва про народження дитини, оригінал медичної довідки) від батьків дітей, які проживають на закріпленій території обслуговування (відповідно до розпорядження РДА) 23.04.2018-31.05.2018

 

4. Прийом заяв батьків на вільні місця та проведення зарахування учнів відповідно до п.7 статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» та з урахуванням рішення педагогічної ради 01.06.2018-15.06.2018

 

5. Видача наказу про зарахування учнів до 1-х класів гімназії До 01.09.2018

 

СЛІДКУЙТЕ ЗА ОГОЛОШЕННЯМИ  на сайті та інформаційних стендах гімназії!

Розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 05.03.2018 №112 “Про організацію обліку учнів та закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти району”

 Реєстрація місця проживання

Інформація з сайту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

Організація прийому дітей до перших класів 2018-2019 н.р.

 

Поради психолога
Кожного року, 1 вересня, відкриває свої двері гімназія зустрічаючи своїх гімназистів, і кожного року особливо тепло вітає вона першокласників.
Перший клас для кожної людини має свій глибокий сенс і свої переживання, і якими вони будуть – залежить від організованої співпраці батьків і вчителів.
Відгомонів цьогорічний прийом до першого класу. Тепер залишилось кілька місяців і вчорашні дошкільнята стануть учнями. Щоб дітям було комфортно в новому колективі однокласників варто в цей період допомогти їм підготуватись до переходу в нові життєві умови.
Щоб пробудити пізнавальний інтерес, говоріть з дітьми відкрито про той навчальний ритм який їх очікує, але з позитивним акцентом!!: “У тебе буде багато друзів у класі (як саме можна затоваришувати)”, “У гімназії ти навчишся читати, писати і т.ін (чому це необхідно людині)”, “Тут є багато гуртків по інтересах, це цікаво! (ти зможеш не тільки вчитися)”, “Ти все зможеш зробити (і я теж колись це робив..)”, “У тебе все вийде (варто спробувати)”.
Прищепіть дитині інтерес до пізнання довкілля, навчіть спостерігати за явищами природи, осмислювати побачене і почуте, думати.
Навчіть дитину слухати і чути оточуючих, поважати чужу думку, розуміти, що власні бажання потрібно узгоджувати з бажаннями інших людей.
Формуйте світогляд дитини через знання про довкілля, про себе (прізвище, ім’я, адресу); про свою родину (як звуть батьків, ким вони працюють, що роблять на роботі); про своє село, місто, вулицю; про явища природи (пори року, їх послідовність, місяці кожної пори року, їх загальну кількість і послідовність, дні тижня, частини доби); про урожай (із чого роблять хліб, цукор); про улюблені книжки, вірші, казки, пісні, відомих письменників, художників, композиторів; про дорослих людей (за віком, професіями, за своєю вихованістю-невихованістю, добротою, чуйністю-байдужістю); про те, яких людей треба поважати, а яких боятися; звідки, на думку дитини, беруться порядні й непорядні люди.
Будьте впевнені в тому, що Ваші діти кращі від Вас самих, і вони справді все зможуть зробити.

Підготувала психолог А.М. Гукова

Інформацію оновлено 20.03..2018