Атестація педагогічних працівників

Список педагогічних працівників гімназії №59 імені О. М. Бойченка міста Києва, які проходять чергову атестацію в 2023/2024 навчальному році

№з/пПрізвище, ім’я, по-батьковіПосада
1.Горонескуль Таїсія Миколаївнавчитель трудового навчання, технології
2.Довбиш Світлана Іванівнавчитель початкових класів
3.Кабанець Тетяна Іванівнавчитель математики
4.Корнічук Олена Миколаївнавчитель початкових класів/вихователь ГПД
5.Левчук Дмитро Володимировичвчитель фізичного виховання
6.Навоєв Олександр Вячеславовичвчитель фізичного виховання
7.Науменко Алла Володимирівнаучитель біології; екології, основ здоров’я, предмета «Захист Вітчизни», природознавство
8.Оніщенко Лариса Іванівнавчитель інформатики
9.Рохман Наталія Олександрівнавчитель української мови і літератури
10.Сапожник Наталія Іванівназаступник директора з навчально-виховної роботи / вчитель початкових класів
11.Старий Сергій Васильовичвчитель фізики і астрономії
12.Федикович Світлана Іванівнавчитель початкових класів
13.Якименко Інна Миколаївнавихователь групи подовженого дня

 

Список педагогічних працівників, які атестувалися у 2022-2023 н. р.

  1. Асоцький Валерій Володимирович
  2. Великород Лідія Петрівна
  3. Гончар Олена Анатоліївна
  4. Грабовська Людмила Миколаївна
  5. Гулянська Марія Станіславівна
  6. Гуцало Лариса Петрівна
  7. Зіненко Євген Анатолійович
  8. Ісаченко Людмила Михайлівна
  9. Ішкова Світлана Олександрівна
  10. Кутова Оксана Орестівна
  11. Молеща Людмила Михайлівна
  12. Мусіна Ольга Петрівна
  13. Наконечна Юлія Романівна
  14. Подобєд Андрій Олексійович
  15. Прокопець Олена Михайлівна
  16. Суржик Інна Анатоліївна
  17. Титаренко Ніна Миколаївна
  18. Ушакова Ірина Сергіївна
  19. Хоменко Тетяна Федорівна
  20. Черняк Віта Олексіївна
  21. Чукіна Марія Сергіївна
  22. Юхта Валентина Олексіївна

 

У 2021-2022 навчальному році в гімназії атестувалися 16 педагогічних працівників:

  1. Горбунова Олена Юріївна
  2. Гуренко Юлія Миколаївна
  3. Євтушенко Віра Петрівна
  4. Жучинська Антоніна Ігорівна
  5. Івченко Маргарита Олександрівна
  6. Ільющенко Олександра Юріївна
  7. Лук’янова Тетяна Олександрівна
  8. Маліченко Тетяна Володимирівна
  9. Манченко Людмила Василівна
  10. Медведєва Наталія Анатоліївна
  11. Молеща Людмила Михайлівна
  12. Москаленко Тамара Михайлівна
  13. Пінькевич Олена Михайлівна
  14. Старий Сергій Васильович
  15. Шамота Олена Миколаївна
  16. Юхта Валентина Олексіївна

 

 

Інформацію оновлено 09.10.2023