Атестація 2021-2022

У 2021-2022 навчальному році в гімназії атестуються 16 педагогічних працівників:

1. Горбунова Олена Юріївна
  2. Гуренко Юлія Миколаївна
  3. Євтушенко Віра Петрівна
  4. Жучинська Антоніна Ігорівна
  5. Івченко Маргарита Олександрівна
  6. Ільющенко Олександра Юріївна
  7. Лук’янова Тетяна Олександрівна
  8. Маліченко Тетяна Володимирівна
  9. Манченко Людмила Василівна
  10. Медведєва Наталія Анатоліївна
  11. Молеща Людмила Михайлівна
  12. Москаленко Тамара Михайлівна
  13. Пінькевич Олена Михайлівна
  14. Старий Сергій Васильович
  15. Шамота Олена Миколаївна
  16. Юхта Валентина Олексіївна

Список педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння (відповідність) педагогічного звання «учитель-методист»

№ з/пПІБ учителяФах/посадаТема методичної розробкиПримітка
1.Горбунова Олена Юріївнавчитель англійської мовиРозвиток навичок читання на уроках англійської мови у  2-х  класахвідповідність раніше присвоєному  педагогічному званню «учитель-методист»
2.Гуренко Юлія Миколаївнавчитель початкових класівРанкові зустріч – інструмент для створення спільноти класуприсвоєння  педагогічного звання «учитель-методист»
4.Манченко Людмила Василівнавчитель англійської мовиІгрова діяльність на уроках англійської мови у 2-х класахвідповідність раніше присвоєному  педагогічному званню «учитель-методист»
6.Шамота Олена Миколаївнавчитель української мови і літературиГейміфікація навчання: використання ігор, створених на платформі “WordWall”, на уроках української мови та літератури у 8-11 класахприсвоєння  педагогічного звання «учитель-методист»

Інформацію оновлено 01.12..2021