Конкурс читців  поезії Тараса Шевченка

ТЕШ18-19 лютого 2020 року  відбувся гімназійний етап XІХ Міського конкурсу читців  поезії Тараса Шевченка

Участь у конкурсі узяло 111 учнів, з них: 64 учні – 1-4-х класів; 18 учнів – 5-6-х класів; 16 учнів  – 7-8-х класів; 13 учнів – 9-11-х класів.


Вітаємо переможців:

Гран-прі – Недашківська Марія, 11-Б

У номінації «Вірші Тараса Шевченка»

І місце:

  1. Богатирчук Кіра, 4-Г
  2. Дмитрунь Софія, 4-А
  3. Єременко Анастасія та  Оноцька Анна, 5-А
  4. Жежерун Світлана, 4-Б
  5. Карпин Лев, 2-А
  6. Косаренко Анастасія, 1-А
  7. Котей Тимофій, 6-А
  8. Кравченко Альбіна, 8-В
  9. Куца Олександра, 6-Г
  10. Малішевська Олена, 4-Б
  11. Мартинів Таїсія, 10-Б
  12. Михайлов Андрій, 7-А
  13. Овчаренко Ярослав, 4-Г
  14. Огірчук Кіра, 1-Г
  15. Павлій Поліна, 9-А
  16. Петровська Анна, 2-Д
  17. Поліщук Богдан, 4-А
  18. Репік Надія, 3-А
  19. Саєнко Дар’я, 2-Г
  20. Ткаченко Софія, 8-А
  21. Цимбал Ангеліна, 4-В
  22. Чебан Георгій, 3-Г

ІІ місце:

  1. Андрущенко Вікторія, 8-А
  2. Марченков Артем, 6-А
  3. Марчук Павло, 8-В
  4. Шатунова Анастасія,7-Б

ІІІ місце:

  1. Злагодух Мирослав,7-Б
  2. Ільєнко Катерина, 7-В
  3. Кияниця Анна, 5-Б
  4. Курінний Олександр, 5-А
  5. Маніло Олена,  11-А
  6. Морозова Тетяна, 5-В
  7. Олійник Валерія, 9-В
  8. Ралло Марія, 10-Б
  9. Рижкова Олександра, 8-А
  10. Сенчило Катерина, 8-Б
  11. Учні 9-В класу

Участь:

  1. Байдан Максим, 7-В
  2. Бикова Дарина, 5-Б
  3. Білоконь Владислав, 9-А
  4. Варванцев Артем, 6-В
  5. Вересоцька Вероніка, 6-В
  6. Гонтар Артем, 10-А
  7. Єлейко Ярина, 8-Б
  8. Кандзьоба Володимир, 8-А
  9. Клочан Єва, 7-Б
  10. Лащенко Максим, 6-Г
  11. Плетньов Ростилав, 6-Г
  12. Понпа Дана, 5-Г
  13. Проценко Іван,7-В
  14. Савка Назар,7-А
  15. Сагуйченко Єлизавета, 6-Б
  16. Турейчук Марія, 6-В

 У номінації  «Вірші про Шевченка»

І місце – Терьохіна Марія, 11-Б

ІІ місце – Камбулова Вікторія, 6-Б

ІІІ місце – Левицька Софія, 7-А

У номінації «Авторський вірш про Шевченка»

І місце – Слухай Олексій, 5-В

 

Члени журі: Шамота О.М., Сапожник Н.І., Маліченко Т.В., Гуцало Л.П., Грабовська Л.М., Медведєва Н.А., Мироненко В.Ф.