Вітаємо переможців шахового турніру

68Із 03 по 07 лютого відбувся Загальногімназійний турнір зі швидких шахів.
Участь у турнірі взяли команди з 38 класів. Всього – 168 учнів із 1-11-х класів.

Вітаємо переможців:

Паралель класівКомандна першістьОсобиста першість
1-ші класи1-А – І місце –  9  очок

1-Б – ІІ місце – 7,5 очок

1-Г – ІІІ місце – 6,5  очок

1-В – ІV місце – 2 очки

І місце – Ялі Кирило –  1-Б клас

ІІ місце – Шпак Андрій –  1-А клас

ІІІ місце – Брайон Володимир – 1-А  клас

 

2-гі класи2-Б – І місце – 7,5 очок

2-Д – ІІ місце – 7 очок

2-Г – ІІІ місце – 6,5 очок

2-Б – ІV місце – 2  очки

І місце – Масторі Артем –  2-Б клас

ІІ місце – Люшненко Артур – 2-Д клас

ІІІ місце – Романько Микола – 2-В клас

 

3-ті класи3-В – І місце – 3,5 очок

3-Г – ІІ місце – 3,5 очки

3-А – ІІІ місце – 2 очки

3-Б – ІV місце – 2 очки

І місце – Деменюк Марія  – 3-В клас

ІІ місце – Кущенко Євгеній – 3-Г  клас

ІІІ місце – Орлов Віктор  – 3-Б  клас

 

4-ті класи4-Б – І місце – 7 очок

4-А – ІІ місце – 6  очок

4-В – ІІІ місце – 5,5 очок

І місце – Вітченко Володимир  –  4-А клас

ІІ місце – Лащенко Єгор  – 4-В  клас

ІІІ місце –  Зайцев Артем – 4-Б клас

5-ті класи5-А – І місце – 5 очок

5-Б – ІІ місце – 5  очок

5-В – ІІІ місце – 4 очки

5-Г  не представлена команда

І місце – Липницький Владислав  –  5-А

ІІ місце – Додонов  Юрій –  5-В клас

ІІІ місце – Вашкевич Михайло –  5-В

 

6-ті класи6-А – І місце – 6 очок

6-Г – ІІ місце – 5 очок

6-В – ІІІ місце – 5 очок

6-Б – ІV місце – 3,5 очки

І місце – Кунах Олексендр  – 6-Г  клас

ІІ місце –   Очеретько Назар –  6-В клас

ІІІ місце – Бутилюк Юліанна –  6-А клас

 

7-мі класи7-Б  – І місце – 7,5  очок

7-В – ІІ місце – 5,5 очок

7-А – ІІІ місце – 3,5 очки

І місце –  Дерлеменко Артем – 7-Б  клас

ІІ місце – Делікатний Даніель  –  7-В клас

ІІІ місце – Лещенюк В.  – 7-А  клас

8-мі класи8-В – І місце – 4,5 очки

8-Б – ІІ місце –  3,5 очки

8-А – ІІІ місце – 3,5 очки

І місце – Наливайко Дарина – 8-Б  клас

ІІ місце – Шаєв Максим  – 8-В  клас

ІІІ місце – Рижкова Олександра  – 8-А

9-ті класи9-А – І місце – 6 очок

9-Б – ІІ місце – 2 очки

9-Б – ІІІ місце – 1,5 очка

9-Г – ІV місце –  0,5 очка

І місце – Пупена Дмитро – 9-А  клас

ІІ місце – Лозенко Юрій  – 9-Б  клас

ІІІ місце – Артемчук Анатолій  –  9-А клас

 

10-ті класи10-А – І місце – 9  очок

10-Б – ІІ місце – 1,5 очка

 

І місце – Бодашевський Дмитро  – 10-А

ІІ місце – Куцай Михайло –  10-А клас

ІІІ місце –  Кунах Анна – 10-А клас

11-ті класи11-А – І місце – 5 очок

11-Б – ІІ місце – 3,5 очки

І місце – Музика Стефан  –  11-А клас

ІІ місце – Федяков Сергій –  11-Б клас

ІІІ місце – Красовський Олександр – 11-А

Учні, які рекомендовані до складу гімназійної команди
на районні шахові змагання:

1-4 клас (молодша група):
Ялі Кирило, 1-Б
Вітченко Володимир,4-А
Лащенко Єгор, 4-В

5-9 класи (середня група):
Фадєєв Нікіта ,6-А,
Лозенко Юрій, 9-Б
Грищенко Анна, 6-А
Шаєв Максим, 8-В

10-11 клас (старша група):
Бодашевський Дмитро,10-А
Музика Стефан, 11-А
Красовський Олександр, 11-А

Інформацію підготували:
Шамота О.М., заступник директора з виховної роботи,
Стороженко Г.П., головний суддя змагань, керівник гуртка «Шахи»