Вітаємо

18-20 жовтня 2019 в м. Дніпро проходив  Кубок України серед дітей та юнаків з таеквон-до ІТФ, який у цьому році  зібрав рекордну кількість учасників. Майже 1300 спортсменів із  15-ти областей України боролися за звання найсильніших. Кількість учасників в деяких категоріях сягала майже 200 чол. Величезна конкуренція, високий рівень підготовки спортсменів, неймовірне напруження та хвилювання –  і,  звичайно, радість перемоги. Для багатьох учасників це був перший в їхньому житті досвід на змаганнях такого високого рівня. Саме в такий відповідальний і непростий для дитини момент і загартовується характер юного спортсмена, коли доводиться долати свій біль, слабкість і страх. Отриманий досвід у подальшому обов’язково допоможе їм у  житті не відступати перед труднощами і проблемами, а сміливо вирішувати їх і виходити завжди переможцями.  Вітаємо призерів – учнів нашої гімназії:
Пилипчук Захар – 1 місце по спарингу;
Холявчук Кира – 2 місце по спарингу;
Умаргаджиєв Амір – 3 місце по спарингу,-

а також керівника спортивної секції таеквон-до гімназії, заслуженого тренера України  Асоцького Валерія Володимировича.