Канікули – час для підвищення фахової майстерності

Канікули – не привід байдикувати, а чудова нагода вдосконалити власні знання та навички. Саме так, пізнавально та з користю, провели вчителі та адміністрація гімназії осінні канікули 2016 року.
Дізнатися нову інформацію, таку необхідну для якісного виховання та навчання підростаючого покоління, та поділитися власним педагогічним досвідом колектив навчального закладу мав змогу під час наступних заходів:
31.10.2016 – нарада вчителів «Аналіз стану навчально-виховної роботи за вересень-жовтень 2016/2017 навчального року і основні завдання педагогічного колективу на листопад-грудень»;
01.11.2016 – педрада на тему: «Психолого-педагогічні аспекти превентивного виховання»;
02.11.2016 – екскурсія в Музей історії школи-гімназії для новоприбулих вчителів та усіх бажаючих;
03.11.2016 – засідання «Школи молодого вчителя», що сприяє підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу молодих вчителів.
Тиждень для педагогів пройшов цікаво та насичено. Тож учнів з канікул колектив зустрів сповнений сил та натхнення.