Проект учнів 3-В класу “Послухай нашу історію”

Проект  учнів 3-В класу “Послухай нашу історію”. Класний керівник Федоренко Ірина Володимирівна

“Чому в Китаї чипси роблять з рису? Які є види динозаврів? Чому зникли динозаври? Спорт: як уникнути травм?” – саме такі питання зацікавили третьокласників… Гімназисти  працювали в творчих групах.

У період  з 16 по 23 травня  2019 року відбулися звіти  роботу в групах.

Діти створили правила співпраці та випробовували їх під час справ.
Робота розпочалася з запису питань, які  цікавили учнів. Обговоривши їх, вони вибрали одне, над яким вони будуть разом в групі працювати. Згодом діти записали власні ідеї стосовно цього питання, під керівництвом вчителя, на основі дитячих ідей, для кожної групи були сформовані перелік справ. Юні дослідники в групі розподілили ролі, завдання, погодили їх з батьками і почали шукати інформацію, створювати відеопрезентації, кросворди, загадки, вірші, придумувати спортивні естафети… Разом із батьками пекли печиво і, навіть, рисові чипси!

Наші діти роблять впевненні кроки для співпраці, розуміння один одного, знаходження спільних рішень, вміння побачити незвичне, цікаве в простих, звичайних явищах, розуміють, що думка й  ідея кожного з них – важлива!

6  історій, 6 груп цікаво й злагоджено працювали, даруючи один одному гарний настрій, нові ідеї й позитивні емоції!