Вітаємо переможців районного конкурсу “Чисті роси”

htmlimage-1Протягом квітня  2019 року в Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району відбувся районний огляд-конкурс дитячої художньої творчості закладів загальної середньої освіти в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».        Районний огляд-конкурс відбувався за трьома віковими категоріями: І вікова категорія (6-10 років); ІІ вікова категорія (11-15 років); ІІІ вікова категорія (16-18 років).

Хореографічне  мистецтво.     І вікова категорія

І місце – народний художній колектив ансамбль народного танцю колектив «Усмішка сонця».

Спортивно-бальні танці.       ІІ вікова категорія

ІІ місце – Ткаченко Софія та Козак Євген, вихованці ансамблю “Лілея”

Сучасний танець.        ІІІ вікова категорія

І місце – колектив «Dance Revolution»

Циркове мистецтво.       ІІ вікова категорія

І місце – зразковий художній колектив естрадно-циркова студія «Арлекіно»

Вокально-музичне мистецтво.      ІІ вікова категорія

ІІ місце – Мартинів Таїсія, учениця 9-Г класу

Вокальні ансамблі.        ІІ вікова категорія

ІІІ місце – гімназійний хор «Веселка»

Вокально-інструментальні  ансамблі . І місце у ІІ віковій категорії – Кухар Віталіна та Петраш Марія, учениці 6-А класу.

Композиторська творчість.  І місце у ІІ віковій категорії –  Чупріна Марія, учениця 6 класу.