Прощавай, Букварику!

Наш найперший друже!
Ми тобі, Букварику
Дякуємо дуже!

Здається, лише вчора наші першокласники прийшли до гімназії , а вже закінчили вивчати першу книжку – Букварик.
21 березня – цикл традиційних свят «Прощавай, Букварику» розпочали учні 1-А класу (класний керівник Гуренко Юлія Миколаївна). Створювати святковий настрій їм допомагали випускники Юлії Миколаївни, учні 5-Г класу, вихованці зразкової циркової студії «Арлекіно», студії спортивного бального танцю «Лілея».
9 квітня естафету підхопили учні 1-Б класу (класний керівник Варварук Марія Анатоліївна). Під час свята учні жваво розігрували сценки , виконували пісні , декламували вірші та танцювали веселі таночки.
Всі присутні та гості свят отримали неймовірну насолоду від артистичної гри учнів Нової української школи.
Чекаємо наступних свят!