Олімпійський тиждень у гімназії

olimpijskyj-tyzhden_2016-2017Олімпійський тиждень – це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.
На виконання листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.08.2016 № 063-7247 та доручення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 18.08.2016 № 26306 у період з 09.09.2016 по 19.09.2016 у гімназії проведено Всеукраїнський Олімпійський тиждень та Всеукраїнський Олімпійський урок.

Олімпійський тиждень розпочався 09 вересня 2016 року спортивним флешмобом для учнів 1-4 класів. Участь у флешмобі (ранковій спортивно-музичній зарядці) взяло близько 370 гімназистів. Ведучими свята були учениці 9-Б класу Крисі на В., Романько В., Юмина А., Литвинова В.
Відбулися рухливі перерви для учнів 5-11 класів.

09 вересня 2016 року відбувся Олімпійський урок для учнів 6-8 класів. Гімназисти взяли участь у легкоатлетичних змаганнях із бігу на 30 м, стрибків із місця, метання м’яча, а також у конкурсі малюнків «XXXI Літні Олімпійські. Ріо – 2016»

Гостями свята були: Мишко Руслан Іванович, президент регбійного клубу «Пегас», та члени збірної команди України з гербі.
Окрасою свята став виступ вихованців зразкового художнього колективу естрадно-циркової студії «Арлекіно» (керівники Козлова М.П., СтуловаІ.С.)
Мелехова Анастасія, вихованка спортивної секції таеквон-до, учениця 10-Б класу, стала ЧЕМПІОНКОЮ СВІТУ, виборовши дві золоті медалі: у особистому та командному заліках на Міжнародному чемпіонаті з таеквон-до, що проходив у м.Андрія (Італія) у вересні 2016 року. Тренер – суддя міжнародного класу Асоцький В.В.

У 7-В, 9-Б та 6-А класах відбулися виховні години на тему « Наші олімпійські перемоги» .

Учні, які презентували власні спортивні досягнення упродовж Всеукраїнського олімпійського тижня:
Потравний Я. (7-В), багаторазовий переможець міжнародних та всеукраїнських змагань з таеквон-до;
Бодашевський Д.(7-В), переможець шахових змагань.

Організаторами спортивних подій у гімназії протягом Олімпійського тижня були вчителі фізкультури та хореографії: Молеща Людмила Михайлівна, Брусенко Дмитро Сергійович, Навоєв Олександр В’ячеславович, Краснощок Катерина Павлівна, Телічук Надія Михайлівна.
Допомагали: директор, заступники директора та чергові адміністратори, педагоги – організатори, лідери РУС.
Активними учасниками спортивних заходів були не тільки учні, а й батьки гімназистів.