Про підсумки роботи  педагогічного колективу  за 2017/2018 навчальний рік  та завдання на 2018/2019 навчальний рік  у світлі нових освітніх реформ

Традиційно на серпневій педраді було підведено підсумки роботи гімназії за 2017-2018 навчальний рік та визначено пріоритетні напрями й завдання освітньої роботи з реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Учителі, які пройшли курси перекваліфікації для роботи за Стандартом НУШ, продемонстрували навчально-дидактичні матеріали, які дозволять ефективно використовувати навчальний потенціал дитини.

Учителі в ігровій формі опрацювали як теоретичні, так і практичні аспекти організації освітнього процесу в початковій школі, основні підходи та технології.

Зустріч пройшла в атмосфері співпраці й педагогічної творчості.

НУШ_2 НУШ_3 НУШ_4 НУШ_5 НУШ_6
НУШ_1