Літній мовний табір “Go Camp” на базі гімназії № 59 імені О. М. Бойченка міста Києва

Слайд12GoCamp – найбільший волонтерський проект Східної Європи, метою якого є мотивація  учнів до вивчення іноземних мов.

GoCamp – новий формат табору, мовою якого є англійська. Всесвітнє  гасло табору: “If you want to change the world, inspire a KID!” – “Якщо ти хочеш змінити світ, надихай дитину!”

У 2018 році  з  4  до 13 червня 40 гімназистів від 10 до 14 років перебували в літньому мовному табор і“Go Camp”  з метою   формування  комунікативної компетенції, котру  в майбутньому діти зможуть розвивати і удосконалювати відповідно до власних потреб.  Протягом 10 днів гімназисти мали змогу  брати участь у реалізації нових цікавих проектів, отримали  можливість поспілкуватися іноземною мовою  та весело провести час.

У гімназії  проект літніх мовних таборів успішно стартував  у травні 2016 року.

GoCamp – це крок до виховання нового всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя

і готових до викликів ХХІ століття.