Закриття табору «Салют» з денним перебуванням дітей на базі гімназії № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва

tabir_salut_3Так швидко промайнули 18 днів відпочинку дітей у таборі «Салют» з денним перебуванням дітей на базі гімназії № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва. І ось настав час прощатись.

25 червня відбулося закриття табору. Діти мали змогу ще раз продемонструвати свої таланти та вміння на сцені гімназії, створити для друзів «ланцюжок побажань на літо», взяти участь у квесті та знайти скарби.

Протягом червня вихованці змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був цікавим, веселим, наповненим новими зустрічами, враженнями, розвагами та екскурсіями. Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне, для когось це були нові враження від перегляду вистав, від створення кінострічки «Наш табір», для когось – враження від ігор, конкурсів, квестів, проектів, для когось – смачне харчування, хтось тут зустрів своїх старих друзів, а хтось нових.

Всі працівники табору відпочинку дарували вихованцям позитивні емоції, нові знання та можливості малюючи їх яскравими барвами літа та дитинства.

А далі — веселі літні канікули!

Усім учням бажаємо набратися нових сил та вражень!

Незабутніх канікул!!!