У таборі “Салют”

табір1У таборі «Салют» пройшов незабутній День творчості.

Відбувся фестиваль талантів.  Яскраві зірочки проявили свої творчі здібності та виступили  в різних жанрах: бальні танці, виразне читання, вокальне мистецтво та багато ін.

табір4

Після фестивалю дітей чекав тренінг на розвиток креативності, особливо цікаво він пройшов англійською мовою в 5-му загоні.

Яскраві та позитивні емоції викликав хореографічний майстер-клас, проведений керівником гуртка народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Усмішка сонця» Жучинською Ларисою Іванівною,  в якому взяли участь всі дітки табору. Протягом даного заходу учасники ознайомились із національними костюмами різних куточків нашої надзвичайної України. Колористика одягу та аксесуарів просто зачарувала дітей. Крім того, відбулося етнодефіле. Неперевершеним закінченням став флешмоб для всіх учасників майстер-класу.

У рамках відзначення Дня дружби і посмішок  діти змогли також створити на маленькому спортивному майданчику «Ланцюг дружби» у  формі смайлика.

День друзів наших менших ознаменувався активною діяльністю всіх загонів: квест від БФ “Щаслива лапа” , квест-гра “Веселі лапки” від студентів, які зараз працюють з вихованцями табору, та спортивна станційна гра від інструкторів фізичної культури табору.

В рамках Дня знайомства з природою рідного краю відбулася цікава екскурсія в Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Свої акторські здібності діти змогли проявити під час фестивалю казок і легенд. Найулюбленіші казки були інсценізовані вихованцями табору  на гімназійній сцені.
табір3 табір2