СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА – 2018

Ось і пролунав Останній дзвінок …
Гімназійну родину із закінченням 2017-2018 н.р. привітала директор гімназії Антоненко Т.С.

Для першокласників ще буде і навчання,
Їх вересень покличе на поріг,
А вам , випускники, прийшла пора прощання,
І перед вами – тисячі доріг.
ЛінійкаДзвінок

ПРАВО дати останній дзвоник  у 2017-2018 навчальному році  надано  учням  11-х класів: Меліховій Анастасії,чемпіонці світу з таеквон-до,         майстру спорту України;  Старому Миколі, переможцю Всеукраїнського  конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів Малої академії наук  у секціях фізики та географії;  Кучанській Ганні, стипендіату Київської міської ради в галузі освіти,   переможниці Всеукраїнських предметних олімпіад та Малої академії наук, Міжнародних конкурсів з української мови імені Петра Яцика; Шеліну Вадиславу, переможцю міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів Малої академії наук  з фізики та  екології, учаснику  міського конкурсу  «START-UP».

Слова -вітання звучали і від батьків, і від   класних керівників  випускників.

коровай випускники

Вже п’ять років у гімназії  існує традиція: одинадцятикласники дарують   молодшим гімназистам   нові прапори  –  України, Києва та гімназії, –  щоб вони гордо майоріли на подвір’ї нашого  навчального закладу.

флешмоб Прапори

Окрасою свята стали  виступи учасників конкурсу “Київський вальс” , зразкового художнього колективу “Арлекіно” та Київського муніципального духового оркестру.
останній дзвнінок_29-Б