Міжнародний практичний науково-освітній проект «GLOBE»

Слайд-26«Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля» (GLOBE) – міжнародний практичний науково-освітній проект, що об’єднує зусилля учнів, учителів і вчених-дослідників для отримання додаткової інформації про навколишнє середовище шляхом збору даних і проведення спостережень.

Програма GLOBE визначила чотири основні сфери наукових досліджень:
      • атмосферні дослідження;
      • гідрологічні дослідження;
      • вивчення ґрунтів (ґрунтознавство);
      • дослідження наземного покриву;
      • біологічні вимірювання

У 2014 році гімназію № 59 імені О.М.Бойченка міста Києва було зареєстровано в програмі «Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля» («GLOBE»).

За   даною програмою працюють учні 9-В класу на чолі з класним керівником Науменко А.В. та вчителями-предметниками  Овчаренко В.Г., Ісаченко Л.М., Ісаченко Ю.Ю.

Реалізація програми передбачає виконання таких завдань:

1. Підвищення рівня екологічної свідомості гімназистів.
  2. Сприяння досягненню учнями більш високого рівня знань, умінь і навичок у галузі природничих наук.
  3. Розвиток  самостійності при  спостереженнях  і дослідженнях, що заплановані й виконуються учнями.

Програма «GLOBE» постійно розвивається й відкриває нові можливості для вчених і учнів, дозволяючи використати переваги, пов’язані з розширенням досвіду й удосконаленням навичок, що набуваються учнями.

У 2015-2016 навчальному   році   учениця  9-В класу Ляхова Софія  брала  участь  у конкурсі «Календар GLOBE 2016» , що  проходив у рамках європейського конкурсу «GLOBE at My School Picture Contest». Учасники надсилали  фотографії на тему «GLOBE у моїй школі» безпосередньо на веб-сайт програми GLOBE, де їх оцінювали члени Колегії GLOBЕ Європи та Євразії, до якої входять представники 6 країн.  За результатами конкурсу  діти, які брали участь,  були нагороджені  грамотою  НЕНЦ за підготовку та участь у міжнародному художньому конкурсі «Календар GLOBE 2016»

Кожен навчальний заклад, що  бере участь у цій програмі, має можливість зробити певний внесок у розвиток  екологічної науки.

Закликаємо всіх бажаючих долучитися до цієї програми!