Цікаві канікули

Слайд-24Весняні канікули – найкращий час для вивчення історії та культури свого рідного району, міста, країни. Саме на канікулах учні мають можливість активно відпочивати,  більше часу приділити своїм захопленням, отримати нову цікаву інформацію.

Відбулася екскурсія учнів 6-Б класу ( класний керівник Прокопець О.М.) до Національного ботанічного саду імені Гришка. Квітуючі азалії, дивовижні колекції кактусів і тропічних рослин  – насправді райський куточок у період ранньої весни, холодної та похмурої.  А пішохідна екскурсія Видубицьким монастирем познайомила дітей не тільки з періодом запровадження Християнства на наших землях, а й проклала місточок до сьогодення: екскурсовод розповіла про події на даній місцевості упродовж багатьох століть, а також про  історію створення ботанічного саду, мосту Патона тощо.

Сьогодення ставить перед нами нові завдання:  знайомити дітей з різними професіями, виховувати культуру відповідальних споживачів, сприяти розвитку естетичних смаків. Реалізації цих завдань сприяє участь гімназистів у різноманітних майстер-класах. Учні 6-В класу відвідали майстер-клас із виготовлення солодощів  у Львівській майстерні шоколаду.

Учні 5-Г класу ( класний керівник Зінченко Н.В.)  відвідали НСК «Олімпійський». Цікава екскурсія музеєм та спорткомплексом не залишила байдужим жодне дитяче сердечко. Гімназисти – палкі вболівальники українських спортсменів, чиї перемоги надихають дітей вести здоровий спосіб життя та керуватися гаслом:  «У здоровому тілі – здоровий дух».