Навчально-практичні заняття з предмета “Захист Вітчизни”

Захист Вітчизни3 ст1 березня 2018 року  на базі кафедри військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України пройшов військово-патріотичний захід для одинадцятикласників Голосіївського району за участі особового складу Державної прикордонної служби України.

(З офіційного сайту управління освіти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації http://golosiivruo.gov.ua)

Учнів і педагогів вітав ректор НУБіП Станіслав Миколайович Ніколаєнко, який презентував університет, його структуру і можливості та особливо наголосив на тому, що державі сьогодні як повітря потрібен патріотизм. Його відсутність – це головний стримуючий момент розвитку країни. Тому в НУБіП патріотичному вихованню молоді, підготовці захисників надають такого важливого значення. Тут працює одна з кращих в Україні кафедр військової підготовки (у чому школярі мали можливість переконатися під час екскурсій).

Про Державну прикордонну службу України, її структуру, проект «Нове обличчя кордону» тощо розповів начальник окремого регіонального центру комплектування ДПСУ м. Києва полковник Олександр Юрійович Москвітін. А потім до їхньої уваги було представлено фільм, де все це було показано більш детально. А ще старшокласники мали можливість наживо познайомитися і потримати в руках справжню зброю – автомати, пістолети, гранатомети, кулемети тощо, які сьогодні перебувають на озброєнні в прикордонників.

Коментуючи вибір вишу для проведення такої зустрічі, один з її ініціаторів генерал-майор у відставці, заступник голови Всеукраїнської організації ветеранів прикордонників Сергій Васильович Савін сказав, що НУБіП  є найкращим університетом, випускники якого – офіцери, які навчалися на факультеті ветеринарної медицини і кафедрі військової підготовки, є військовими кадрами високої фаховості. Тут працює  Василь Моісеєв, який очолює Голосіївську районну організацію ветеранів прикордонників.

Завідувач кафедри військової підготовки полковник  Есаулов Анатолій Олексійович та його заступник полковник Максименко Олександр Григорович організували цікаві практичних заняття з учнями на кафедрі – у тирі, на танках, БТРах і БМП.

Захист -ст Захист Вітчизни-ст Захист Вітчизни4-ст