Гімназії – 100 років!

1Ювілеї бувають різні:

У країн, і у міст, і в людей.

Цього року гімназія наша

Відзначає 100-річний ювілей!

15 грудня 2017 року  в гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва відбулося урочисте зібрання з нагоди святкування 100-річчя закладу.

IMG_8232Школа бере свій початок із буремного 1917 року. У 1991 році заклад отримав статус школи-гімназії, а в 1997 – гімназії.

Привітати гімназію зі 100-річчям  прийшли: Прокопів В.В., заступник міського голови, секретар Київської міської ради;  Бондар Н.В., голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації; Полторак Г.М., начальник управління освіти Голосіївської в місті Києві державної адміністрації; Яцунь О.М., голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України; багато партнерів,  учнів, батьків, колег.

IMG_8239З нагоди святкування гімназію відвідали  іноземні делегації: Штефані Гаст та Шрьодер Хенінг, учителі гімназії Альтенхольц, нинішні керівники проекту з обміну школярами, та 2 учениці гімназії Альтенхольц (Німеччина); Каті Лассале та Сильвія Лакау, директори Міжнародного фольклорного фестивалю «Гаварджи» (Франція);  Вікторія-Марія Ягуш, представник циркової студії міста Бродниця (Польща).

Гімназіє! Зі 100-річчям тебе ми вітаємо!

Від душі ми усі побажаємо.

Процвітання, краси і добра.

Щоб ти довго і творчо жила.

І на многії літа здоров’я

В Україні, багатій і вольній.

Вчителям, дітлахам і батькам,

Усім гімназійним працівникам!