Вечір зустрічі випускників

67 грудня 2017 року  гімназія гостинно розчинила двері перед своїми випускниками, а вони, статечні й юні, то групками, то поодинці, поспішали на зустріч із однокласниками, із учителями.

У  конференц-залі зустрілися лідери учнівського самоврядування різних років.

1

Із захопленням розглядали випускники матеріали Музею історії школи-гімназії №59 імені О.М. Бойченка. Приємно були здивовані, коли бачили себе на фото.

10

Пізніше члени шкільної-гімназійної родини зібралися  в  актовій залі, щоб продовжити спілкування. Нинішні учні підготували святкову концертну програму. Ведучими свята були: Главіцька Анна, учениця 11-Б класу, та  Герасимов Сергій, випускник 2009 року.

3

Перед присутніми виступила випускниця 1950 року Косенко Олена. Зі світлим щемом розповіла про навчання, згадала поіменно вчителів-предметників, директора Семенця І.М., подарувала на згадку  на вишитому рушнику Біблію.

Зі словами вдячності, адресованими вчителям, які працювали раніше і працюють нині, звернувся   випускник 1956 року Палагін Олександр Васильович, заступник директора інституту кібернетики імені Глушкова, професор, доктор технічних наук НАН України. Згадавши шкільні роки, прочитав поезію.

У вестибюлі гімназії було оформлено виставку  друкованих праць випускників.

Усі, хто прийшли на свято, відзначали, що змінюються – летять роки, а школа-гімназія  залишається такою ж теплою, затишною і гостинною.

5 7 9 I4