День педагогічних працівників, ветеранів праці

Пенсіонери8 грудня – День педагогічних працівників школи-гімназії, ветеранів праці.

У кожного в житті є Вчитель, якого пам‘ятаєш все життя: хтось відкрив для тебе горизонт пізнання світу, хтось дав мудру пораду, хтось розгледів у тобі зерна таланту і дав можливість тим зернам прорости й цвісти, а хтось просто навчив жити. Саме таких Вчителів ми з вдячністю згадуємо, про них розповідаємо, ставимо в приклад своїм дітям.

Учителі відвідали відкритий урок  з географії, який для колег провела  Ісаченко Л.М.; переглянули фрагмент літературно-музичної вистави , який з гімназистами підготувала Бойко Н.О.; взяли участь у майстер-класі від фіналіста проекту «Майстер-шеф. Діти», учня 7-А класу Ківи Данила.

Пенсіонери 3

Пенсіонери 1