2 квітня — Міжнародний день дитячої книги

 2 квітня — Міжнародний день дитячої книгиСлайд-22. Свято встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 1967) 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

З метою популяризації читання книжок серед дітей та молоді у березні 2016 року гімназія № 59 імені О.М.Бойченка міста Києва приєдналася до буккросингу.

Останнім часом дедалі більшої популярності в світі почав набувати Bookcrossing, процес «звільнення» книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати.

Буккроссинг – це своєрідний книжковий клуб. Дуже простий процес обміну. Слід увійти на спеціальний сайт і там зареєструватися. Людина після цього присвоює своїй книзі певний номер. Потім він її залишає в спеціальному місці, де цей екземпляр може взяти і прочитати будь-який інший. Спостереження за «подорожжю» книги здійснюється через спеціальні сайти   в Інтернеті. В українському перекладі, рух має  назву книгооберт.

У гімназії офіційно зареєстовано та «відпущено в подорож»  67 книжок. Гімназисти  активно долучилися до даного проекту.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: головна ідея буккроссингу – не позбутися нудної книжки, а поділитися чимось дійсно цікавим.