На виставці «Українські народні інструменти»

Слайд-176 квітня 2016 р. учні 6-В класу гімназії № 59 імені О.М.Бойченка міста Києва відвідали ретроспективну виставку «Українські народні інструменти XVII – XX століть» в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику (галерея «Печерська»).

На виставці були представлені  народні музичні інструменти XVII – XX століть, виготовлені українськими майстрами: бандури, кобзи, ліри, цимбали, волинки, скрипки, духові та ударні інструменти, які ілюструють розвиток та різноманітність історії українських народних музичних інструментів майже всіх регіонів України.

Учні змогли доторкнутися  та почути гру автентичних інструментів, які протягом десятиліть збиралися майстрами та музейними працівниками в різних етнографічних експедиціях. Значна частина колекції зібрана дослідником і збирачем народних музичних інструментів Ігорем Шрамком, якому належить кілька справжніх відкриттів у царині української музичної традиції.