Проект «Відродження кедрів в Україні»

1-Г кедриУчні 1-Г класу разом із класним керівником Хоменко Т.Ф. долучилися до проекту «Відродження кедрів в Україні».
10 листопада 2017 року діти разом із представниками ГО «Київське регіональне об’єднання творців родових помість» посадили горішки кедрів у стаканчики, за якими доглядатимуть вдома з батьками. У класі оголосили конкурс : у кого найшвидше проростуть саджанці. Мета: виростити рослини, які можна буде пересадити у відкритий ґрунт.
Участь у даному проекті не тільки виховуватиме в гімназисті бережливе ставлення до природи, мотивувати учнів до вивчення особливостей вирощування рослин та догляду за ними, а й допоможе просування ідеї лісовідновлення, озеленення міських і сільських територій, створення сприятливого середовища для життя населення.

1-Г__ керда

1-Г _кедри 1Г кедр