Літературно-музичний лекторій за участю артистів Національної філармонії України

Слайд-15З метою розвитку естетичної компетенції учнів, виховання почуття гордості за культурні здобутки українського народу та культурні здобутки людства гімназія № 59 імені О.М. Бойченка плідно співпрацює з Національною філармонією України. 13 квітня до учнів 2-х – 4-х класів завітали артисти філармонії з музично-літературною композицією «Казки Р. Кіплінга».

Музичний супровід здійснювали народний артист України, професор Національної музичної академії В’ячеслав Самофалов (баян), Заслужений артист України, професор Національної музичної академії Юрій Алексик (балалайка), Заслужений артист України Юрій Шутко (флейта). Казки читала майстер художнього слова Ольга Єременко.

Завдяки професіоналізму артистів, учні із задоволенням поринули у світ музики та казки.

Колектив гімназії щиро вдячний артистам Національної філармонії України за тривалу співпрацю в вихованні підростаючого покоління.