14 жовтня – День захисника України

У рамках відзначення Дня захисника України в гімназії відбулися:

1)    Загальногімназійна благодійна акція для поранених бійців, які проходять лікування  в Дніпровському клінічному госпіталі.
Діти підготували малюнки та власноруч виготовлені обереги, на які так чекають наші захисники.

2)    Загальногімназійний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії «Миру в Україні бути» серед учнів 5-10 класів. Переможці гімназійного конкурсу взяли участь у районному конкурсі літературно-музичних композицій до Дня захисника України

3)    Виставка малюнків «Миру в Україні бути»

4)    Спортивні змагання: “Козацькі забави” серед збірних команд учнів 9-х та 10-х класів; «Веселі старти» на паралелі 4-х класів

5)    Тематичні екскурсії. Учні 2-В класу (класний керівник Федоренко І.В.) відвідали Національний музей історії України, де в ігровій формі усвідомили і запам‘ятали цікаві факти з історії українського козацтва. Для учнів 8-Г класу (класний керівник  Дорошенко О.І. ) відбулася екскурсія в  Трипілля.

6)    Заняття з артистами Національної філармонії для учнів початкових касів.

7)    Тридиційно у переддень свята Покрови в гімназії  – День українського одягу.Цього року учні, вчителі та батьки прийшли в українських строях.

8)    Фестиваль зачісок “Дівоча коса – україночки коса”

9)    Конкурс на найшвидше заплітання коси.

10)  Виставка “Наші спортивні досягнення”.

11) Класні виховні заходи.