Добра справа 3-А

3-А-веб1Добра справа до 100-річчя гімназії «Без верби й калини – немає України».

Даний проект було реалізовано навесні 2017р.

Учасники – батьки та учні 2-А класу ( 2016-2017 н.р.) разом із класним керівником Івченко О.І.

3-А-веб2Мета проекту: вчити шанувати прекрасне, формувати екологічну культуру учнів, формувати позитивну мотивацію на екологічно вірний спосіб життя, формувати екологічно зорієнтоване світосприйняття та гуманне відношення до природи, стимулювати творчу активність та ініціативу учнів.

Завдання проекту: поглибити знання про квітучі рослини, зокрема про калину (національний символ України, що уособлює красу, кохання, материнство, безсмертність роду, вогонь, національне відродження, жіночість, життя, любов до Батьківщини), її біологічні та історичні особливості, різноманітність та середовище існування, її лікарські здібності, застосування калини в творчості багатьох українських письменників; залучення до обговорення причин та наслідків зникнення рослин; залучення до практичної природоохоронної діяльності зі збереженням рослин.