Зустріч із випускницею гімназії Кандзьобою Л.Ю.

DSCF707512 вересня 2017року відбулася зустріч  Кандзьоби Лесі Юріївни з учнями     10-х- 11-х класів.

Леся  Юріївна – випускиця 1990 року. Ще навчаючись  у школі,  відвідувала аерогурток, заняття якого спонукали до вибору майбутньої професії.  Своє життя  Леся  Юріївна пов’язала з авіацією: довгий час працювала пілотом місії ООН в Афганістані; наразі  є другим  пілотом місії ООН в Африці; працює в редакції в Санкт-Петербурзі.

Леся Юріївна розповіла про свою нелегку працю в Афганістані й Африці  з перевезення вантажів та  людей у разі загострення політичної, екологічної чи то будь-якої іншої надзвичайної ситуації.

Мотивуючи гімназистів  до навчання, поділилася своїми враженнями про тяжкі умови навчання дітей в Афганістані через радикальне  мусульманство, особливо дівчаток.

З теплом у серці Леся Юріївна пригадала свої роки навчання в нашій тоді ще  школі, цікаві та кумедні ситуації з однокласниками.

Приємним спогадом дитинства стало для Кандзьоби Л.Ю. відвідування гімназійного музею історії школи-гімназії. Вона не тільки ознайомилася з експозиціями, а й була вражена, побачивши серед експонатів свій випускний альбом  та рушничок, вишитий її мамою.