Шановні батьки!

Сьогодні, 22.09.2017 року,  в Голосіївській районній державній адміністрації відбулася нарада, яку вела голова Голосіївської РДА Бондар Н.В., були присутні: перший заступник голови Ткаченко Ю.В.,  в.о. директора ВП Голосіївського міжрайонного відділу (філії) лабораторних досліджень ДУ «Київський МЛЦ МОЗ України» Кушнір Л.В., начальник управління охорони здоров’я Голосіївської РДА Довгань О.І., начальник управління освіти  Голосіївської РДА Полторак Г.М., директор КП «Шкільне харчування» Вєдєрнікова Т.В., директор гімназії Антоненко Т.С., представники батьківської громадськості.

Епідеміологічне розслідування продовжується.

Завтра, 23.09.2017 року, в гімназії працюватимуть представники  ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, які визначать дату відновлення гарячого харчування учнів.

Уточнену інформації щодо початку гарячого харчування учнів читайте на офіційному сайті гімназії ввечері 24.09.2017 року.