Шановні батьки!

Станом на 16.00  20 вересня 2017 року  адміністрація гімназії не має остаточних висновків комісій  про причини погіршення самопочуття учнів, що відбулося минулого тижня , бо проводяться додаткові  лабораторні дослідження щодо якості  питної води. Результати  всіх лабораторних досліджень очікуємо орієнтовно на  кінець цього  тижня.

До 22.09.2017 року  КП «Шкільне харчування» буде забезпечувати  учнів 1-4 класів та дітей, які отримують безкоштовне харчування, альтернативним харчуванням промислового виробництва (сухими пайками). З огляду на вищесказане, просимо , при потребі,  давати додатково дітям воду, фрукти чи бутерброди.

Гімназія працює у посиленому  санітарно-епідеміологічному режимі; при посиленому контролі за пропускним режимом.

Зверніть увагу! Діти, які хворіли, допускаються до навчання  лише при наявності медичної довідки.

Ми турбуємось про стан здоров’я дітей і очікуємо на офіційні висновки.