Шановні батьки!

Хочемо дати роз’яснення щодо ситуації, що склалася в гімназії.

Сьогодні, 18 вересня, о 9.00, в приміщенні Голосіївської РДА відбулася нарада, на якій були присутні: головуюча – голова Голосіївської РДА Бондар Н.В., перший заступник голови Ткаченко Ю.В.,  представники ГУ  Держпродспоживслужби в м. Києві, представники районного та міського ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України»,  начальник управління охорони здоров’я Голосіївської РДА Довгань О.І., представники Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги  №2», начальник управління освіти  Голосіївської РДА Полторак Г.М., директор гімназії Антоненко Т.С., представники батьківської громадськості. Після наради всі відповідальні особи вивчали ситуацію безпосередньо в гімназійній їдальні.

За результатами засідання було ухвалено рішення:

• до з’ясування ситуації та отримання результатів лабораторних досліджень (орієнтовно – друга половина дня 20.09) не надавати гаряче харчування учням; учнів 1-4 класів та тих, які отримують безкоштовне харчування, забезпечити  альтернативним харчуванням промислового виробництва (сухими пайками);
  • посилити санітарно-епідеміологічний режим у гімназії;
  • посилити контроль за пропускним режимом у гімназії.

З огляду на вищесказане, просимо з розумінням поставитись до  даної ситуації та при потребі дати дітям додатково воду, фрукти чи бутерброди.