Олімпійський тиждень у гімназії

ОТ2Прекрасним спортивним святом закінчився Олімпійський тиждень у гімназії.

Олімпійський тиждень проводився в рамках Дня фізичної культури і спорту та сприяв залученню дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропагував здоровий спосіб життя, виховував почуття патріотизму, а також дав можливість гімназистам дізнатися про олімпійські види спорту та поспілкуватися з найуспішнішими спортсменами України.

На свято спорту завітав член Громадської ради Голосіївського району, голова комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, президент Київської федерації самбо, чемпіон світу з самбо Скрипаль Юрій Ігорович.

Юрій Ігорович радо привітав семикласників, учасників свята, та зробив пам’ятне фото з ученицею 11-Б класу гімназії Меліховою Анастасією, чемпіонкою світу з таеквон-до.

ОТ6

ОТ4