Шановні батьки!

Ми стурбовані ситуацією, що склалася у гімназії, та розуміємо ваші хвилювання.

Інформуємо вас,  що після 16.00   14.09.2017 р. до нас надійшла інформація про погіршення  самопочуття учнів  під час занять гуртка (симптоми: нудота, біль у животі, блювання, рідше  – головний біль).  Одразу  в  гімназії почала працювати комісія, щодо з’ясування можливих причин погіршення самопочуття учнів.

Станом на 14.00 15.09.17 до медичних установ звернулося 24 дитини, госпіталізовано – 1 дитину.

15.09. 2017 року  ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» (СЕС) було взято усі необхідні  матеріали  для перевірки. За результатами лабораторних досліджень та  аналізу супровідних документів на продукти харчування, документації закладу  буде встановлено причину спалаху погіршення стану здоров’я дітей.  Результати лабораторних досліджень будуть направлені до гімназії  у вівторок, 19 вересня.

Учнів початкових класів  оглянула бригада лікарів ЦДП Голосіївського району. Дітей з ознаками гострих захворювань виявлено не було.

ДУ «Київський МЛЦ МОЗ України» провело  дезінфекцію приміщення гімназії та харчоблоку.

Наразі (19.00) у гімназії працюють представники ГУ  Держпродспоживслужби в м. Києві.

З метою уточнення інформації щодо ситуації, що склалася в гімназії, гімназію відвідали журналісти  телеканалу «1+1», телеканалу  «21К», 24 телеканалу, телеканалу «Київ», представники Радикальної партії Олега Ляшка;  отримали інформацію телефоном  журналісти  Інтернет – видання «Українська правда» та інші

Дуже прикро, що деякі ЗМІ розповсюджують неточну, неперевірену або спотворену інформацію.

Гімназія  та гімназійна їдальня працюють у звичному режимі.

Ми робимо все для того, щоб встановити причини погіршення  стану здоров’я дітей.

Бажаємо дітям, які захворіли,  якнайшвидше одужати.

Адміністрація гімназії