Устигніть підтримати

Шановні колеги й друзі !дизайн-проект

Звертаємось до Вас із проханням підтримати  нашу гімназію в конкурсі дизайн-проектів.

На Міський конкурс дизайн-проектів серед загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів «Kyiv EdSpase – 2017»       наша гімназія представила дизайн-проект “Внутрішній дворик гімназії”  у номінації «Простір навколо».

Електронне голосування  завершиться  1 вересня о 18-00 год.  ( голосування відбувається на сайті Київського палацу дітей та юнацтва http://www.palace.kiev.ua/index.php/viddili/redaktsijno-vidavnichij-tsentr/3502-konkurs-kyiv-edspace).

Даний проект важливий для нас ще й тому,що   скоро розпочнеться будівництво добудови до гімназії, і територія, на якій відпочивають шість ( а з цього навчального року, можливо, сім) груп подовженого дня, відійде під будівництво. Реалізація даного проекту – реальна можливість вирішити проблему навчання та відпочинку учнів початкових класів.

Станом на 30.08.2017 наша гімназія лідирує у своїй номінації з незначним відривом (1230 голосів). Кошти на реалізацію проектів будуть виділені лише переможцям кожної номінації.

Підтримайте нас, будь ласка. Цінний кожен голос!

Щоб підтримати  → зайдіть на сайт

Київський  палац дітей та юнацтва → Конкурс дизайн-проектів ( кнопка справа) → Онлайн голосування → введіть свою електронну адресу → у номінації «Простір навколо» виберіть ( перший ) дизайн-проект «Внутрішній дворик гімназії» →  закінчіть голосування, натиснувши кнопку «Отправить» (внизу )

Будьте уважні! Ви можете обрати лише один дизайн-проект в кожній номінації.