Свято останнього дзвоника – 2017

DSCF6735Пролунав дзвінок останній,
Соловейком віддзвенів,
Ми йдемо в дорогу дальню
На очах учителів,
На душі бринить тривога,
Занімів порожній клас,
То дитинство босоноге
Проводжає тихо нас…

26 травня 2017 року для випускників пролунав останній у їхньому гімназійному житті дзвінок.

DSCF6741Привітати учнів із закінченням навчального року прийшов секретар Київської міської ради Прокопів Володимир Володимирович.

Слова –побажання, слова-настанови звучали сьогодні для гімназистів від директора Антоненко Тетяни Стефанівни.

Слова вдячності сьогодні пролунали і від самих учнів, і від їхніх батьків.
Щороку випускники дарують гімназії нові прапори – України, Києва та гімназії, – щоб вони гордо майоріли на подвір’ї навчального закладу.

DSCF6776Вальс у виконанні одинадцятикласників зачарував усіх учасників урочистої лінійки.
Окрасою свята стали виступи зразкового художнього колективу естрадно-циркової студії «Арлекіно» та народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Усмішка сонця».

DSCF6744DSCF6764DSCF6785

DSCF6734DSCF6794DSCF6756