Візит до Німеччини

фото1З 14 по 23 червня 2016 року згідно із запрошенням адміністрації гімназії Альтенхольц у рамках Угоди про співпрацю між гімназією Альтенхольц (Німеччина) та гімназією №59 імені О. М. Бойченка міста Києва (Україна) 15 українських гімназистів та 3 педагоги  відвідали Німеччину. Метою даної поїздки було розширення культурно-освітніх контактів, обмін педагогічним досвідом між учителями, поглиблення мовленнєвої практики учнів, спільні педагогічні проекти та програми, оздоровлення учнів.

Під час перебування за кордоном учні та вчителі  відвідали  уроки в німецькій гімназії, ознайомилися з культурними пам’ятками міста та передмістя Альтенхольц, звичаями та традиціями німецьких родин, відвідали загальноміські культурні заходи, опановували мистецтво серфінгу та ще багато цікавих заходів.

Тепла, дружня атмосфера, що тривала під час міжнародного обміну школярами, ще більше  зміцнила  багаторічний зв’язок між навчальними закладами. І хоч з плином часу в процесі співпраці відбулися зміни – змінився керівник програми з німецької сторони – це не вплинуло на бажання  співпрацювати та утверджувати ідеали миру, добра, взаєморозуміння та взаємодопомоги не тільки між гімназіями-партнерами, а й державами.

На світлині  керівники  проекту ( зліва направо):

вчителі гімназії Альтенхольц Хенінг Шрьодер та Штефані Гаст,

директор гімназії Альтенхольц Корнелія Хорстінг,

директор гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва Антоненко Тетяна Стефанівна,

київські вчителі Смик Лариса Петрівна та Гнатюк Олександр Миколайович.