День гімназії – 2017

Гімназія_весна28 квітня 2017 року ми  святкували День гімназії. У рамках роботи педагогічного та учнівського колективів у експерименті «Життєва компетентність особистості в контексті педагогічних культур. Україна – країни Європейського Союзу» темою цьогорічного Дня гімназії було обрано «Україна і світ».

У рамках святкування відбулися: Посвята в гімназисти, виставка квіткових композицій «Квітка – символ держави», конкурс «Малюнок на асфальті», фестиваль-конкурс зачісок та національного вбрання народів світу, виставка-конкурс «Рідкісні домашні улюбленці», шаховий турнір, святковий концерт, благодійний ярмарок, майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми, танцювальний флешмоб, змагання з волейболу, нагородження перможців загальногімназійних конкурсів до 100-річчя, конкурс  «Рекордсмени гімназії»  та багато іншого.

Участь у святкових заходах разом із великою гімназійною родиною узяли представники державної влади, випускники, жителі мікрорайону та делегація зі Старобільської гімназії Луганської області

дг ярмарок дг фдешмоб дг дом улюб дг костюь
дг шахи
ДГ_волейбол

дг малюн

За результатами РЕЙТИНГУ ТИЖНЯ ГІМНАЗІЇ – 2017:

І місце – 9-А клас ( класний керівник Ковалевська Ю.Д.) – 322 бали

ІІ місце – 8-В клас ( клсний керівник Гнатюк О.М.) – 267 балів

ІІІ місце – 7-Б клас ( класний керівник Прокопець О.М.) – 250 балів