Старобільська гімназія Луганської області

сб111За сприяння народного депутата України Курила В.С. 16 березня 2017 року відбувся «Урок дружби» – телеміст між учнями Старобільської гімназії Луганської області та нашої гімназії. Саме цей телеміст дав старт співпраці між нашими навчальними закладами.

У період з 27 по 30 квітня 2017 року гімназію відвідала делегація зі Старобільської гімназії у складі 2 керівників та 9 учнів 8-10 класів. Гості з Луганщини взяли участь у святкуванні Дня гімназії: зустрілися з учнями та вчителями київської гімназії, стали учасниками Посвяти в гімназисти, представили творчий виступ – авторські вірші про Старобільськ – на святковому концерті, відвідали деякі майстер-класи, ознайомилися з експозицією Музею історії школи-гімназії.

У рамках співпраці на території нашого навчального закладу учнями двох гімназій було висаджено каштан та започатковано нову традицію: погладити по стовбуру «дерево дружби», щоб гості ще раз повернулися в Київ, а співпраця і дружба між гімназіями – продовжувалась.

Цікавою та насиченою була програма перебування старобільців у столиці. Гості відвідали Музей досягнень братів Кличків, фотовиставку “Переможці”, Києво-Печерську Лавру, Націонаьний цирк України, виставку тюльпанів на Співочому полі, Пейзажну алею. Відбулися автобусна та пішохідні екскурсії містом. Була проведена оглядово-пізнавальна прогулянка Лисогірським фортифікаційним укріпленням, що поблизу гімназії.

Україна – єдина країна.

сб1сб2-депутат
сб3-дир
сб22-депутат сб111
сб-вр
сб-кашт2
сб-кашт3
сб-кашт
сб-кашт4
сб-київ1
сб-київ2
сб-кличко
сб-концерт
сб-Лиса
сб-пейзажна
сб-переможці